ଦାମୀ ଦାମୀ ଗାଡି ସହିତ ଲଣ୍ଡନରେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରାସାଦର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି ‘ ମିଷ୍ଟର ବିନ ‘, ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଇଫ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଦେଇପାରିବେ ନାହିଁ କେହି ଟକ୍କର

ଆଜି କମେଡିଆନ ଏବଂ ଲେଖକ,ସିଟକମ ମିଷ୍ଟର ବିନ ରୋବନ ଆଟକିନ୍ସନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅଟେ | ଦୁନିଆ ରୋବନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନାମରେ କମ ଏବଂ ମିଷ୍ଟର ବିନ ନାମରେ ଅଧିକ ଜାଣିଥାଏ | ଆଟକିନ୍ସନ ହୁଏତ ମିଷ୍ଟର ବିନ ଭାବରେ ପରିଚିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତା-କମେଡିଆନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଚରିତ୍ର “ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଏବଂ କ୍ଳାନ୍ତ” ପରି ଲାଗିଥାଏ | ୬୫ ବର୍ଷୀୟ ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ଏହି ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ମଜା ଆସୁନାହିଁ, କାରଣ ଏଥିରେ ବହୁତ ଦାୟିତ୍ୱ ରହିଥାଏ |

ଆଜି ରୋବନ ଆଟକିନ୍ସନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଆସନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ମଜାଦାର କଥା ଆଲୋଚନା କରିବା | ‘ମିଷ୍ଟର ବିନ’ ବ୍ୟତୀତ ରୋବନ ‘ବ୍ଲାକେଡର’, ‘ନାଇନ ଓ କ୍ଲକ ନ୍ୟୁଜ’, ‘ଦି ସିକ୍ରେଟ ପୋଲିସ ବଲସ’ ଏବଂ ‘ଦି ଥିନ ବ୍ଲୁ ଲାଇନ’ ନାମକ ଟିଭି ଶୋ’ରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି | ଏପରି ନୁହେଁ ଯେ ରୋବନ ଆଟକିନ୍ସନ ଏହି ଶୋ’ର ପୂର୍ବରୁ କିମ୍ବା ପରେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଶୋ’ରେ କାମ କରିନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ପରିଚୟ ବା ସ୍ୱୀକୃତି ମିଷ୍ଟର ବିନରୁ ମିଳିଥିଲା |

Google

ରୋବନଙ୍କ ଜନ୍ମ ଆଜିର ଦିନରେ ୧୯୫୫ମସିହାରେ ଡରହମରେ ହୋଇଥିଲା, ସେ ସେଠାରେ ବଢିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ଅକ୍ସଫୋର୍ଡର କୁଇନ୍ସ କଲେଜରୁ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକାଲ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କରିଥିଲେ | ଏକ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଲୋରି ଚଳାଇବାକୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ଏବଂ ଆଜି ବି ସେ ଏକ ଲୋରୀ ଡ୍ରାଇଭର ପାଇଁ ଲାଇସେନ୍ସ ରଖିଛନ୍ତି | ରୋବନ ବହୁତ ହସକୁରା ଏବଂ ଖୋଲା ହୃଦୟ ଲୋକଟିଏ | ଯେତିକି ସେ ଲୋକଙ୍କୁ ରିଲ ଲାଇଫରେ ହସାନ୍ତି, ସେତିକି ହିଁ ସେ ବାସ୍ତବରେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ମଜା କରିଥାନ୍ତି |

ରୋବନ ଆଟକିନ୍ସନଙ୍କ ନାମ ବ୍ରିଟେନର ସବୁଠାରୁ ଧନୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗଣନା କରାଯାଇଥାଏ | ତାଙ୍କର ଷ୍ଟାରଡମ ବଡ କଳାକାରଙ୍କ ତୁଳନାରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଅଧିକ | ମିଷ୍ଟର ବିନଙ୍କର ଲଣ୍ଡନରେ ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରାସାଦ ଅଛି | ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟେ | ଏହାବ୍ୟତୀତ ରୋବନ ଆଟକିନ୍ସନଙ୍କ ପାଖରେ ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ଦାମୀ କାର ମଧ୍ୟରୁ ମ୍ୟାକ୍ଲେରେନ F1 ମଧ୍ୟ ରହିଛି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏହି କାରକୁ ଖୋଜିବେ କିମ୍ବା କିଣିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୮୦ ରୁ ୧୦୦ କୋଟି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ |

Google

ରୋବନଙ୍କୁ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ୟୁନାଇଟେଡ଼ କିଙ୍ଗଡମର ମହାରାଣୀ ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ‘କମାଣ୍ଡର ଅଫ ଦି ମୋଷ୍ଟ ଏକ୍ସଲେନ୍ସ ଅର୍ଡର ଅଫ ଦି ବ୍ରିଟିଶ ସାମ୍ରାଜ୍ୟ’ ଆଖ୍ୟା ଦିଆଯାଇଥିଲା | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ମିଷ୍ଟର ବିନ ଅର୍ଥାତ ଆଟକିନ୍ସନଙ୍କର ପ୍ରାୟ ୮,୦୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତି ଅଛି | ମିଷ୍ଟର ବିନଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା କୌଣସି ବଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ଠାରୁ କମ ନୁହେଁ | ରୋବନ ଆଟକିନ୍ସନଙ୍କ ଶୋ ମିଷ୍ଟର ବିନ ପ୍ରାୟ ୫ ବର୍ଷ ଧରି ଚାଲିଥିଲା | ସମୟ ବଦଳିଲା, ଶୋ ବଦଳିଲା ଏବଂ ନୂଆ ଚରିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଆସିଲେ | କିନ୍ତୁ ମିଷ୍ଟର ବିନଙ୍କ ପରି ସେତେବେଳେ କିମ୍ବା ବର୍ତ୍ତମାନ କେହି ଦେଖାଇ ପାରିନାହାନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *