ଟିମକୁ ଫେରିଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ଅଭ୍ୟାସର ଫୋଟ ସେୟାର କରି BCCI ଲେଖିଲା,’ଇଞ୍ଜିନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ଏବଂ ଯାହା ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ତାର ଏହା ଏକ ଛୋଟ ଝଲକ ଅଟେ |’

ଭାରତର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ଟିମରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି | ୧୪ ଦିନିଆ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ପୃଥକତା ପୁରା କରିବା ପରେ ରୋହିତ ଟିମରେ ଯୋଗ ଦେଲେ ଏବଂ ଅଭ୍ୟାସ ପାଇଁ ଚାଲିଗଲେ | ସେ ବ୍ୟାଟିଂ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ବିକ୍ରମ ରାଠୋରଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ମେଲବର୍ଣ୍ଣ କ୍ରିକେଟ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଅଭ୍ୟାସ କରିଥିଲେ | ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ ସେ ସିଡନୀରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଅବତରଣ କରିପାରନ୍ତି |

ବିସିସିଆଇର ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ତାଙ୍କ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିବା ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛି, ‘ଇଞ୍ଜିନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ଏବଂ ଯାହା ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ତାର ଏହା ଏକ ଛୋଟ ଝଲକ ଅଟେ |’

Google

ବିସିସିଆଇ ଦ୍ୱାରା ଜାରି ଫଟୋରେ ମୁମ୍ବାଇର ୩୩ ବର୍ଷୀୟ ଏହି ଖେଳାଳି କ୍ୟାଚ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଥ୍ରୋଡାଉନ ବିଶେଷଜ୍ଞ ରାଘବେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ଦୟାନନ୍ଦ ଗରାନୀଙ୍କ ସହିତ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ନୁୱାନ ସେନେଭେରନ୍ତେ ରୋହିତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ |

ବିଚ୍ଛିନ୍ନରୁ ଫେରିବା ପରେ ରୋହିତ ଯେଉଁଠାରେ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିଲେ ସେଠାରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ବାକି ଖେଳାଳିମାନେ ସିରିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ବିଜୟ ପରେ ଦୁଇ ଦିନ ବିଶ୍ରାମ ନେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ରୋହିତ ଆଇପିଏଲ ସମୟରେ ଆହତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘର ମାଂସପେଶୀରେ ସମସ୍ୟା ଆସିଯାଇଥିଲା | ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଏହି ଟୁରରେ ସୀମିତ ଓଭର ସିରିଜ ଏବଂ ପ୍ରଥମ ଦୁଇ ଟେଷ୍ଟରେ ଖେଳି ପାରିନଥିଲେ | ଟିମ ସହିତ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଧବାର ଦିନ ଦେଖା କରିବାକୁ ପୂର୍ବରୁ ରୋହିତ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ସିଡନୀରେ ପୃଥକବାସଠାରେ ଥିଲେ |

ବିସିସିଆଇ ୧୧ ଡିସେମ୍ବରରେ ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ ଏହି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରିକେଟ ଏକାଡେମୀରେ ଫିଟନେସ ଟେଷ୍ଟ ପାସ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କର ଚାରି ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଖେଳିବାର ରାସ୍ତା ପରିଷ୍କାର ହୋଇଥିଲା |

ଭାରତୀୟ କୋଚ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ ଶେଷ ହେବା ପରେ କହିଥିଲେ ଯେ ରୋହିତଙ୍କୁ ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ଟିମରେ ସାମିଲ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସକୁ ବିଚାରକୁ ନିଆଯିବ | ରୋହିତଙ୍କ ଭାରତୀୟ ଦଳ ସହିତ ଜାନୁଆରୀ ୪ ତାରିଖରେ ସିଡନୀ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିବେ ବୋଲି ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | ରାଜ୍ୟରେ କୋଭିଡ -19 ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ସ୍ଥିତି କାରଣରୁ ଟିମର ଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *