କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି ବବି ଦେଓଲଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ କମ ନୁହେଁ,ଜାଣନ୍ତୁ ବବି ଦେଓଲଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଷୟରେ କିଛି

ବବି ଦେଓଲ ନିଜ ୱେବ ସିରିଜ ଆଶ୍ରମରୁ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ଲାଭ କରୁଛନ୍ତି | ସିରିଜରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି | ବବି ଦେଓଲଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବହୁତ ଅସ୍ଥିର ହୋଇଯାଇଛି | ସେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରେସ ୩ ରୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ବବି ଦେଓଲଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ତାନିଆ ଦେଓଲଙ୍କ ବିଷୟରେ କମ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହିପରି କିଛି ଖାସ କଥା |

ତାନିଆଙ୍କୁ ପ୍ରାୟତ ବବି ଦେଓଲଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡ ପାର୍ଟି ଏବଂ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଦେଖାଯାନ୍ତି | ସେ ହୁଏତ ବଲିଉଡରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସୌଦର୍ଯ୍ୟ ମାମଲାରେ ଜଣେ ହିରୋଇନଙ୍କଠାରୁ କମ ନୁହଁନ୍ତି | ଏପରିକି ସେ ବଡ ବଡ ହିରୋଇନଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେଇଥାନ୍ତି | ତାନିଆ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଆସବାବପତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ଘର ସାଜସଜ୍ଜା ବ୍ୟବସାୟ ରହିଛି | ତାନିଆଙ୍କ ଶୋ’ରୁମ‌ର ନାମ ହେଉଛି ‘ଦି ଗୁଡ ଅର୍ଥ’ | ବଲିଉଡର ବଡ ବଡ ଷ୍ଟାର ତାଙ୍କର ଗ୍ରାହକ ଅଟନ୍ତି |

Google

ତାନିଆ ଜଣେ ବଡ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଝିଅ ଅଟନ୍ତି | ତାଙ୍କ ବାପା ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଅହୁଜା 20th Century Finance limited ର ମ୍ୟାନେଜିଂଗ ଡ଼ାଇରେକ୍ଟର ଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ବବି ଦେଓଲ ଫିଲ୍ମଠାରୁ ଦୂରରେ ଥିଲେ ଏବଂ ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାନିଆ ହିଁ ତାଙ୍କୁ କେବଳ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା କରିଥିଲେ | ନିଜ ବିଜନେସ ମାଧ୍ୟମରେ ତାନିଆ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି | ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନର ହେବା ସହିତ ସେ କଷ୍ଟ୍ୟୁମ ଡିଜାଇନର ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି |

୧୯୯୬ ମସିହାରେ ବବି ଏବଂ ତାନିଆଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା | ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟମାନ ଏବଂ ଧର୍ମ ଅଛନ୍ତି | ତାନିଆ ଏବଂ ବବିଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଟେ | ଉଭୟଙ୍କର ଦେଖା ପାର୍ଟି ସମୟରେ ହୋଇଥିଲା | ବବି ଦିନେ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଇଟାଲୀ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ବସିଥିଲେ | ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାନିଆଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ | ତାନିଆଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ବବିଙ୍କୁ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିଲା | ଧୀରେ ଧୀରେ ତାନିଆ ଏବଂ ବବିଙ୍କ ମଧ୍ୟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ କିଛି ସମୟ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା |

ଯେତେବେଳେ ବବି ଦେଓଲ ତାନିଆଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ସେହି ହୋଟେଲକୁ ନେଇଗଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ | ତାନିଆ ବିବାହ ପାଇଁ ହଁ କହିଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ବିବାହ ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ | ୧୯୯୬ ମସିହାରେ ତାଙ୍କର ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *