ଗର୍ଭରେ ଥିଲେ ଜାଅଁଳା ଶିଶୁ, ପ୍ରସବ ପୂର୍ବରୁ ପୁଣି ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଗଲେ ମହିଳା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଆମେରିକାର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଏକ ବିରଳ ଘଟଣା ଘଟିଛି | ବାସ୍ତବରେ ଯାଆଁଳା ଶିଶୁର ଗର୍ଭଧାରଣର ଏକ ସପ୍ତାହ ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଜଣା ପଡିଲା ଯେ ସେ ତୃତୀୟ ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଟିକଟକରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏହି ମହିଳା ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ମଧ୍ୟ ହେଉଛି |

ଏହି ମହିଳାଜଣକ ନିଜ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ସୁପର ଫିଟିସନର କେସ ଅଟେ | ୨୦୧୬ ମସିହାର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୁପର ଫିଟିସନର ବହୁତ କମ କେସ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ କରାଯାଇଛି | ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ଏହି ମହିଳା କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ଗର୍ଭବତୀ ହେବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହି ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ମୋର ପ୍ରଥମ ଗର୍ଭଧାରଣରେ ଜ୍ୟାକପଟ ହାସଲ କରିନେଇଛି ଏବଂ ଏକାଥରକେ ତିନୋଟି ପିଲା ଆସୁଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଏହି କଥାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ବଢିଯାଇଛି ଯେ ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ ଏବଂ ଶେଷ ଗର୍ଭଧାରଣ ହୋଇଥାଉ |

Google

ଟିକଟକ ଉପରେ ଏକ ବହୁତ ଭାଇରାଲ କ୍ଲିପରେ ଏହି ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ ମୋର ତୃତୀୟ ସନ୍ତାନ ପ୍ରଥମ ଦୁଇ ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ଠାରୁ କେବଳ ୧୦ କିମ୍ବା ୧୧ ଦିନ ହିଁ ସାନ ଅଟେ | ଏଥିରୁ ଆମ ପାଇଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଯେ ଏହା ମୋର ଦ୍ୱିତୀୟ ଗର୍ଭଧାରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ଶିଶୁ ପୁଷ୍ଟିହୀନ ତ ନୁହେଁ ଏବଂ ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ସୁପର ଫିଟିସନ ଅଟେ, ଏହି କଥାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରମାନେ ପ୍ରତି ଦୁଇ ସପ୍ତାହରେ ମୋର ଅଲଟ୍ରାସ୍କାନ କରୁଛନ୍ତି |

ସେ ଆଗକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ ଏହି ଶିଶୁ ସୁସ୍ଥ ହାରରେ ବଢୁଛି ଏବଂ ସମସ୍ତ ମାନଦଣ୍ଡ ଅନୁଯାୟୀ ଜୀବନ ବିତାଉଛି |’ ତାଙ୍କର ଏହି କ୍ଲିପକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟିକଟକରେ ୫୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଛନ୍ତି | ଟିକଟକରେ ବ୍ରାଣ୍ଡ ହୋଇଥିବା ୟୁଜର ନେମ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଏହି ମହିଳା ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ନିଜ ଶିଶୁ ବିଷୟରେ ଲଗାତାର ଭାବରେ ଅପଡେଟ ଦେଇ ଚାଲିଛନ୍ତି | ପ୍ରାୟତଃ ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କ ଲୁକସର ତୁଳନା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସଙ୍ଗୀତ କଳାକାର ବ୍ରିଟନି ସ୍ପାୟର୍ସଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି |

ନିଜର ତୃତୀୟ ଶିଶୁର ସରପ୍ରାଇଜ ପରେ ଏହି ଟିକଟକ ଷ୍ଟାର ମା ହେବାକୁ ଅଧିକ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି- ‘ ଆମେ ବାପାମା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲୁ ଏବଂ ଆମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ଯେ ଏକାଥରକେ ତିନି ପିଲା ଆମ ଜୀବନରେ ଆସୁଛନ୍ତି | ମୁଁ ଟିକେ ନର୍ଭସ ଅଛି କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ମିଶ୍ରିତ ଭାବନା ଦେଇ ଗତି କରୁଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *