ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଲେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ, କହିଲେ-ମତେ ଅନଫୋଲୋ କରିଦିଅ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ଟିଭିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା ଷ୍ଟାର ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲଗତାର ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି | ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଙ୍କିତା ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ଟ୍ରୋଲରମାନଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଙ୍କିତା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅନଫୋଲୋ କରିପାରିବେ | ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସକାଳେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲାଇଭ ଆସିବା ପରେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ମେଡିଟେଶନକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ |

ମେଡିଟେଶନରୁ ଆସିଲା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି :-

ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ କହିଛନ୍ତି ଯେ , ‘ ମୋ ଜୀବନରେ ମେଡିଟେଶନ ଯୋଗୁଁ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରିଛି | ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଥମେ ମେଡିଟେଶନ କରିଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ କିଛି ମିନିଟ ପାଇଁ ହିଁ କରିପାରିଲି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଧ୍ୟାନ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିପାରୁଛି | ମେଡିଟେଶନ ହେତୁ ମୋର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ବହୁ ଉନ୍ନତ ହେଲା ଏବଂ ଚାପ ମଧ୍ୟ କମିଗଲା | ଏହା ମୋ ପାଇଁ ସଶକ୍ତ କରୁଛି | ମୁଁ ଏହି ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ ମେଡିଟେଶନର ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ‘ |

Google

ଯେଉଁମାନେ ମୋତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, କରିଦିଅ ଅନଫୋଲୋ – ଅଙ୍କିତା :-

ବର୍ଷ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ କହିଛନ୍ତି, ‘ ଏହି ବର୍ଷ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଛି | ମେଡିଟେଶନ ହେତୁ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ମତେ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିଲା | ଲୋକମାନଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ସେମାନଙ୍କର ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ରହିଥାଏ, ମୋର ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ବି କହିବାର ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ମୋତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ସେମାନେ ମୋତେ ଅନଫୋଲୋ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ‘ |

ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନ ଉତ୍ସବରେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା :-

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଏକ୍ସ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଲଗାତାର ଭାବରେ ଟ୍ରୋଲର ମାନଙ୍କର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡୁଛି | ଏହାପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ହଇରାଣ କରାଯାଇଥିଲା | ଟ୍ରୋଲରମାନେ ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ କରିଥିଲେ ଯେ – ଏହି କଥାରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ତାଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ କେତେ ଦୁଃଖ ଲାଗିଛି ! ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଅଙ୍କିତା ଗଭୀର ଭାବେ ଦୁଃଖିତ ଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟ ଦାବି ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ |

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିଲେ ଧନ୍ୟବାଦ :-

ଟ୍ରୋଲରକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ କହିଛନ୍ତି, ‘ କାହାର ଚିନ୍ତାଧାରାର କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଅଟେ, ତାଙ୍କୁ କିଛି ବି ଫରକ ପଡେନାହିଁ | ସେ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମହିଳା ଅଟନ୍ତି ‘ | ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଲଗାତାର ଭାବେ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଥିଲା, ଯାହାପରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ସିଂ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ | ଏହା ସହିତ ସେ ୨୦୨୧ ବର୍ଷ ଭଲ ହେବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଆଶା କରିଛନ୍ତି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *