ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ କହିଲେ – କରୋନା ପାଇଁ ଯେଉଁ କଲର ଟ୍ୟୁନ ରହିଛି,ତାକୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଅନ୍ତୁ, ବିଗ ବି ଦେଲେ ଏହି ଉତ୍ତର,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ଉତ୍ତର ଦେଲେ ?

ବଲିଉଡ ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଥାନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯାହା ବି ହେଲେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ଜାରି ରଖିଥାନ୍ତି | ଅଧିକାଂଶ ସେ ଏପରି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତି, ଯାହା ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କରାଯାଏ | ଏହିପରି ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡିକର ଉତ୍ତର ଆପଣ ଅତି ନମ୍ରତା ଏବଂ ବୁଝାମଣା ସହିତ ଦେଇଥାନ୍ତି |

ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା ଭାଇରସ ସମୟରେ କଲର ଟ୍ୟୁନ ପାଇଁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସ୍ୱର ଶୁଣା ଯାଇଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ବି ଫୋନ କଲ କରାଯାଇଥାଏ, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସ୍ୱର ଶୁଣାଯାଏ | ବାସ୍ତବରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ସ୍ୱର ଏବଂ ପ୍ରତିଛବିକୁ ନେଇ ଦୁନିଆରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଏହି ସୁଯୋଗ ଦିଆଯାଇଥିଲା |

Google

କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ନାହିଁ ଏହି କଲର ଟ୍ୟୁନ :-

ଗତ ୮ ମାସ ଧରି ଲଗାତାର ସମସ୍ତେ କରୋନା କଲର ଟ୍ୟୁନ ଶୁଣୁଛନ୍ତି | କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସ୍ୱରରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଏପରି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ଏହି କଲର ଟ୍ୟୁନ ବର୍ତ୍ତମାନ ବନ୍ଦ କରାଯାଉ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ଆପଣ ଏହି କଲର ଟ୍ୟୁନକୁ ବନ୍ଦ କରି ଦିଅନ୍ତୁ | ଯାହା ଉପରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି | ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଏହି କମେଣ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଫ୍ୟାନ୍ସ କଲେ ପ୍ରଶ୍ନ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ଷମା ତ୍ରିପାଠୀ ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ‘ ଆମେ ଆପଣଙ୍କର ସଚ୍ଚୋଟତା ଏବଂ ସ୍ୱୀକାରକୁ ଭଲପାଉ, ଏହି କାରଣରୁ ମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଗ ବି ବୋଲି କହିଥାଉ ‘ |

ଏହା ଆଗକୁ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି – ସାର ବର୍ତ୍ତମାନ ବାସ ଆପଣ ସେହି କରୋନା କଲର ଟ୍ୟୁନ ବନ୍ଦ କରାଇ ଦିଅନ୍ତୁ | ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଏହି କଥା ଦେଖି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଉତ୍ତର ଦେବାରେ ଆଦୌ ବିଳମ୍ବ କଲେ ନାହିଁ |

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଦେଲେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି :-

ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ କ୍ଷମା ତ୍ରିପାଠୀ ଜୀ, ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ! କିନ୍ତୁ ସେହି କଲର ଟ୍ୟୁନ ମୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନୁହେଁ | ସରକାର ମୋତେ କହିଥିଲେ, କରୋନା ମହାମାରୀ ଚାଲିଥିବାରୁ ଆମେ ଚାହୁଁଛୁ, କିଛି WHO ତରଫରୁ ଏକ କ୍ୟାମ୍ପାଗାନ ପାଇଁ ଏହି ଶବ୍ଦ କୁହନ୍ତୁ, ଯେପରି ଆମେ ଭିଡିଓ ଆକାରରେ ସାରା ଦେଶରେ ଚଳାଇବୁ | ତେଣୁ ମୁଁ କରିଦେଲି ! ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ଏହାକୁ ଏକ କଲର ଟ୍ୟୁନ କରିଛନ୍ତି,ତେବେ ସେଥିରେ ମୁଁ କ’ଣ କରିପାରିବି ? ମୁଁ ଦେଶ ଏବଂ ସମାଜ ପାଇଁ ଯାହା ବି କରେ, ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମୁକ୍ତ ଭାବରେ କରିଥାଏ | କିଛି ବି ଲେଖା ପଢା ହୋଇନଥାଏ | ମୁଁ ବାସ କରି ଦେଇଥାଏ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ହେଉଥାଏ, ତେବେ ମୁଁ କ୍ଷମା ମାଗୁଛି କିନ୍ତୁ ଏହି ମାମଲା ମୋ ହାତରେ ନାହିଁ ‘ |

ମହାନ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଏହି କମେଣ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଛି | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଏହି କମେଣ୍ଟ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ଅନ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି |

Google

ଚା କବିତା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ମାଗିଲେ କ୍ଷମା :-

ଏହି ସମୟରେ ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଚା ବିଷୟରେ କବିତାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି | ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଯେ, ଏହି କବିତା କାହାର ଅଟେ, ମୁଁ ଏଥିପାଇଁ କ୍ଷମା ମାଗୁଛି ‘ | ସେ କ୍ଷମା ମାଗିବା ପାଇଁ ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *