ବିବାହର ୧୭ ଦିନ ପରେ ବାଥରୁମରୁ ମିଳିଲା ଇଞ୍ଜିନିୟର ବୋହୂର ଲାସ,ଏହାକୁ ନେଇ ସ୍ୱାମୀ ପୋଲିସକୁ ଶୁଣାଇଲା ଅନେକ କାହାଣୀ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କାନପୁରରେ ଆରଜୁ ଗୁପ୍ତା (୨୬) ନାମକ ଜଣେ ଝିଅର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବିବାହର ୧୭ ଦିନ ପରେ ଆରଜୁଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା | ଆରଜୁଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ ହୋଇଥିଲା | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ପୋଲିସକୁ ଆରଜୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଆରଜୁଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଶବ ବାଥରୁମରୁ ମିଳିଥିଲା | ପୋଲିସ ଆରଜୁଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରାଇଥିଲେ ​​ଏବଂ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଆରଜୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଗଳା ଦବାଇବାରୁ ହୋଇଛି ବୋଲି କୁହାଗଲା |

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଶହଡୋଲର ବାସିନ୍ଦା ଇଟା ବ୍ୟବସାୟୀ ନୀରଜ କଟାର ତାଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ଝିଅ ଆରଜୁ କଟାରଙ୍କ ବିବାହ ଏହି ମାସ ଡିସେମ୍ବର ୮ତାରିଖରେ ନୌବସ୍ତାର କେସଭନଗର ବାସିନ୍ଦା ଅମନଦୀପଙ୍କ ସହ କରିଥିଲେ | ଅମନଦୀପ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଆରଜୁ ମଧ୍ୟ ବୃତ୍ତିରେ ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଥିଲେ | ଏହି ବିବାହରେ ଆରଜୁ ଖୁସି ଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆରଜୁ ନିଜର ଅନେକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆରଜୁଙ୍କ ହତ୍ୟା କିଏ ଏବଂ କେଉଁ କାରଣରୁ କରିଛି ପୋଲିସ ପାଇଁ ଏକ ଗୁଥି ପାଲଟିଯାଇଛି |

Google

ସ୍ୱାମୀ ଦେଲେ ମୁଖାଗ୍ନି :-

ରବିବାର ଦିନ ପୋଲିସ ସ୍ୱାମୀ ଅମନଦୀପ ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ ଧରି ଘାଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ସେଠାରେ ଶବର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଅମନଦୀପ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶବକୁ ମୁଖାଗ୍ନି ଦେଇଥିଲେ | ସେହିପରି ଆରଜୁଙ୍କର ଯେତେବେଳେ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଆରଜୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଗଳା ଦବାଇ ଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି କୁହାଯାଇଥିଲା | ଆରାଜୁଙ୍କ ପାଟି, ଗଳା ଏବଂ ମୁହଁର ପାଖଆଖରେ ମଧ୍ୟ ଦାଗ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଓଠରେ ଫୁଲା ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ତକିଆ ଭଳି କୌଣସି ଜିନିଷ ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ପାଟି ଓ ନାକକୁ ଦବା ଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଶ୍ୱାସକ୍ରିୟା କରିନପାରି ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିଲେ |

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଆରଜୁଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକମାନେ ଅମନଦୀପ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେସ କରିଛନ୍ତି | ଆରଜୁଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ପୋଲିସ ରବିବାର ରାତିରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶାଶୁଘରଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌତୁକ, ହତ୍ୟା, ଯୌତୁକ ନିମନ୍ତେ ନିର୍ଯାତନା କରିବା ସହିତ ଗମ୍ଭୀର ଧାରାରେ ରିପୋର୍ଟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି | ତେବେ ଏଫଆଇଆର କପିରେ ଶାଶୂଘର ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହାର ମଧ୍ୟ ନାମ ଖୁଲାସା କରାଯାଇ ନାହିଁ |

ପୋଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜର ଯାଞ୍ଚରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ ଆରଜୁଙ୍କୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ତକିଆ ଦ୍ୱାରା ପାଟି ଓ ନାକ ଦବାଇ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି | ଏହା ପରେ ଶବକୁ ନେଇଯାଇ ବାଥରୁମରେ ରଖି ଦିଆଯାଇଥିଲା | ସେଥିପାଇଁ ବାଥରୁମ କବାଟ ଭିତରୁ ବନ୍ଦ ନଥିଲା | ଠେଲି ଦେବା ମାତ୍ରେ ହିଁ କବାଟ ଖୋଲି ଯାଇଥିଲା | ସେହିପରି ଶାଶୁଘର ଲୋକମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆରଜୁଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ବାଥରୁମରେ ପଡ଼ିଯିବା କାରଣରୁ ହୋଇଛି | ବାଥରୁମରେ ଗିଜର ଚାଲୁଥିଲା | ସେ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା | ତେବେ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଯଦି ପଡି ଯାଇଥିବା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥାନ୍ତା ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମୁଣ୍ଡର ଆଗ କିମ୍ବା ପଛ ପଟରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥାନ୍ତା |

ଆରଜୁଙ୍କ ବାପା ନୀରଜଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଅମନଦୀପ ତାଙ୍କୁ ଆରଜୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଅନେକ କାରଣ ଦର୍ଶାଇଥିଲେ | ବେଳେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପାଦ ଖସିଯିବା କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି | ସେହିପରି ବେଳେବେଳେ କହିଲେ ଯେ ଏହା କରେଣ୍ଟ ଲାଗିଯିବା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଆରଜୁଙ୍କ ବାପାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ସେ ୨୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନିଜ ଝିଅର ବିବାହରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ | ଯଦି ଅମନଦୀପ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଚାହୁଁଥିଲେ ସେ ମାଗି ପାରିଥାନ୍ତେ, ଅନ୍ତତଃ ଝିଅ ତ ବଞ୍ଚିଥାନ୍ତା | ସେହିପରି ଅମନଦୀପ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାକେଜ ୩୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଅଟେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଟଙ୍କାର ଲୋଭ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଅମନଦୀପଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ପଚାରୁଛି, ସେ ଚୁପ ରହି ଯାଉଛନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସନ୍ଦେହ ହେଉଛି ଯେ ଅମନଦୀପ ପୋଲିସଠାରୁ କିଛି ଲୁଚାଉଛନ୍ତି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *