ଫେସବୁକରେ ହେଲା ପ୍ରେମ, ତା’ପରେ କଲେ ବିବାହ, କିନ୍ତୁ ପିଲା ଜନ୍ମ ହେବାପରେ ଛାଡି ପଳାଇଲା ସ୍ୱାମୀ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଜଣେ ଝିଅର ବନ୍ଧୁତା ଫେସବୁକରେ ଜଣେ ପୁଅ ସହିତ ହୋଇଥିଲା | ଯାହା ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଏହି ବିବାହରୁ ତାଙ୍କର ଏକ ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମ ନେଲା | ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ଝିଅଟିର ସ୍ୱାମୀର ହୃଦୟ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ମହିଳା ଉପରକୁ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପିଲାକୁ ଛାଡି ପଳାଇଗଲା | ଏହି ମାମଲା ଛତିଶଗଡର ଅଟେ | ପୀଡିତା ଝିଅଟି ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିପଡ଼ିଛି ଏବଂ ପ୍ରଶାସନର ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡିଛି | ପୀଡିତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପୁନର୍ବାର ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଖବର ମିଳୁନାହିଁ |

ଛତିଶଗଡର ରାମଗଡ ଜିଲ୍ଲାରେ ରହୁଥିବା କିରଣ ବେଡିଆ ଅଜୟ ବେଡିଆ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିଥିଲେ | ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ଫେସବୁକ ମାଧ୍ୟମରେ ହୋଇଥିଲା | ଏହା ପରେ ଏ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ | କିନ୍ତୁ ବିବାହର କିଛି ସମୟ ପରେ ହିଁ ଯୁବକ ଜଣକ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଝିଅକୁ ଭଲ ପାଇବସିଲେ ଏବଂ ଯୁବକ ଜଣକ କିଛି ନ କହି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ୩ ବର୍ଷର ପିଲାକୁ ଛାଡି ପଳାଇ ଗଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୀଡିତା ନିଜ ପିଲା ସହ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଝିଅଟିର ଆରୋପ ଏହା ଯେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ କରୁନାହିଁ ଏବଂ କେବଳ ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଉଛି |

Google

ପୀଡିତା କିରଣ ବେଡିଆ ନିଜ କାହାଣୀ କହି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫେସବୁକରେ ମୋର ଅଜୟ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା | ଆମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଇବସିଲୁ | ଆମେ ୨୦୧୩ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲୁ | କିନ୍ତୁ ବିବାହର କିଛି ସମୟ ପରେ ଅଜୟ ବଦଳିଗଲା ଏବଂ ସେ ମୋତେ ଯୌତୁକକୁ ନେଇ ମାରପିଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା | ଅନେକବର୍ଷ ଧରି ଏସବୁ ଚାଲିଥିଲା ​​| ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କର ଏକ ପୁଅ ଜନ୍ମ ହେଲା | ଏକ ପୁଅ ହେବା ପରେ ଅଜୟ ଆହୁରି ବଦଳିଗଲା | ସେ କୌଣସି ଅନ୍ୟ ଝିଅକୁ ପ୍ରେମ କରିବାରେ ଲାଗିଲା |

କିରଣ ବେଡିଆ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଝିଅ ସହିତ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ରହୁଛନ୍ତି | ସେ ମୋତେ ଛାଡିଦେଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ନ୍ୟାୟ ପାଇବାପାଇଁ ସବୁ ପ୍ରଶାସନ ପାଖକୁ ଧାଇଁଚାଲିଛି | କିନ୍ତୁ ମୋତେ କେହି ସାହାଯ୍ୟ କରୁନାହାଁନ୍ତି | କିରଣ ବେଡିଆଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସ ଅଜୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିନାହିଁ | ପୀଡିତାଙ୍କ ଭାଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ବହୁତ ଥର ଆସିଲୁନି | ମୁଁ କେବଳ ମୋ ଭଉଣୀ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟ ଚାହୁଁଛି |

Google

ସେହିପରି ଯେମିତି ଏହି ମାମଲା ବିଷୟରେ ରାମଗଡ ମୁଖ୍ୟାଳୟ ଡିଏସପିଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆବେଦନ କରାଯାଇଛି | ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି | ଯାଞ୍ଚ ପରେ ହିଁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *