ସାରା ଦୁନିଆ ଉପରେ ରାଜ କରିବ ଚାଇନା,ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ହେବ ରୋଗ,୨୦୨୧କୁ ନେଇ ଏମିତି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କଲେ ବାବା ଭେଙ୍ଗା,ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ବିଷୟରେ

୨୦୨୧ ମସିହାକୁ ନେଇ ବୁଲଗେରିଆର ଭବିଷ୍ୟବକ୍ତା ବାବା ଭେଙ୍ଗା (ବାବା ଭେଙ୍ଗା ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ୨୦୨୧) ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ବାଲକନର ନାଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ କୁହାଯାଉଥିଲା | ବାବା ଭେଙ୍ଗା ଏପରି ଅନେକ ଐତିହାସିକ ଘଟଣାର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ ଯାହା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସତ୍ୟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି | ୧୯୧୧ ମସିହାରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଭେଙ୍ଗାଙ୍କ ୧୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦୃଷ୍ଟି ଶକ୍ତି ଚାଲି ଯାଇଥିଲା |

ବାବା ଭେଙ୍ଗାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ୧୯୬୬ ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ନିଜର ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ସେ ସୋଭିଏତ୍ ୟୁନିଅନର ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା, ୯/୧୧ ଆକ୍ରମଣ (୨୦୦୧), ପ୍ରିନସେସ ଡାଇନାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ(୧୯୯୭), ଚେର୍ନୋବାଇଲ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଏବଂ ଜାପାନ ସୁନାମି(୨୦୦୪) ଭଳି ଐତିହାସିକ ବାଣୀ କରିଥିଲେ |ଏପରି କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବାବା ଭେଙ୍ଗାଙ୍କର ପ୍ରାୟ ୮୫ ପ୍ରତିଶତ ଭବିଷ୍ୟତବାଣୀ ସତ ହୋଇଛି | ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ ୫୦୭୯ ମସିହା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତର ଉଲ୍ଲେଖ ମିଳିଥାଏ, ସେହି ବର୍ଷ ଯେଉଁଥିରେ ଦୁନିଆ ଶେଷ ହୋଇଯିବ |

Google

ଆକାଶରୁ ସମସ୍ୟା :-

ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୨୧ ମସିହାରେ ରୁଷର ଆଖପାଖ ସ୍ଥାନରେ ଉଲକା ପିଣ୍ଡ ପଡିବ | କେବଳ ପ୍ରାକୃତିକ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଯୋଗୁଁ ବିଶ୍ୱକୁ ସମାପ୍ତ କରିବାର ବିପଦ ଆସିବ ନାହିଁ, ବରଂ ୟୁରୋପରେ ଏକ ରାସାୟନିକ ଆକ୍ରମଣର ମଧ୍ୟ ଚେତାବନୀ ଦିଆଯାଇଛି | ବାବା ଭେଙ୍ଗା ଏହା ମଧ୍ୟ ଦାବି କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ୟୁରୋପୀୟ ମହାଦ୍ଵୀପର ଅସ୍ତିତ୍ୱ ନିଜ ଅନ୍ତର ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିପାରେ |

ଭ୍ଲାଦିମିର ପୁଟିନଙ୍କ ହତ୍ୟା :-

Google

ବାବା ଭେଙ୍ଗାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀଗୁଡିକ ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୨୧ ମସିହାରେ ୟୁରୋପ ଏକ ଖରାପ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବ | ରୁଷର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭ୍ଲାଦିମିର ପୁଟିନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରାଯିବ | ଦେଶର ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ହିଁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ବଢିବ |

ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ରୋଗ :-

Google

ବାବା ଭେଙ୍ଗାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ, ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ କୌଣସି ଭୟଙ୍କର ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବେ | ଏହି ରୋଗ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ବଧିର କରିଦେବ ଏବଂ ସେ ମସ୍ତିଷ୍କ ଆଘାତର ଶିକାର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ପ୍ରଳୟଙ୍କରୀ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ :-

Google

ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ପ୍ରଳୟଙ୍କରୀ ବିପର୍ଯ୍ୟୟର ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବ | ଲୋକଙ୍କ ଚେତନାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ସମୟ ହେବ | ଲୋକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ ଆଧାରରେ ବିଭକ୍ତ ହୋଇଯିବେ | ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆମେ ଏପରି ଅନେକ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ଘଟଣାର ସାକ୍ଷୀ ଅଟୁ ଯାହା ମାନବିକତାକୁ ଆଘାତ ଦେଇଛି |

ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡରେ ଜୀବର ଅନୁସନ୍ଧାନ :-

Google

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡରେ ଜୀବର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯିବ ଏବଂ ହଠାତ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ ଯେ ପୃଥିବୀରେ ଜୀବନ କିପରି ମିଳିଲା | ପରବର୍ତ୍ତୀ ୨୦୦ ବର୍ଷରେ ଲୋକମାନେ ନିଜର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଭାଇଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ଦୁନିଆ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ |

ଆକାଶରେ ଉଡ଼ିବ ଟ୍ରେନ :-

ସୂର୍ଯ୍ୟ କିରଣ ବ୍ୟବହାର କରି ଟ୍ରେନ ଉଡ଼ାଯିବ | ପେଟ୍ରୋଲ ଉତ୍ପାଦନ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ | ତେବେ ସୋଲାର ଏନର୍ଜିକୁ ନେଇ ଲୋକମାନଙ୍କ ଭିତରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଠାରୁ ଆଲୋଚନା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି | ତେଣୁ, ତାଙ୍କର ଏହି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ମନେ ହେଉନାହିଁ |

Google

ଚୀନ କରିବ ଦୁନିଆ ଉପରେ ରାଜ :-

ଏକ ବିଶାଳକାୟ ଡ୍ରାଗନର ମାନବିକତାକୁ କାବୁ କରିବ | ତିନୋଟି ଦେଶ ମିଳିତ ହେବେ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଲାଲ ମୁଦ୍ରା ରହିବ | ଭେଙ୍ଗା ଏଥିରେ ୧୦୦ ଏବଂ ୫ ଆଗରେ ଅନେକ ଶୂନ ହେବାର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ | ବିଶ୍ଳେଷକଙ୍କ ମତରେ, ସେହି ବିଶାଳକାୟ ଡ୍ରାଗନ ହେଉଛି ଚୀନ, ଯାହା ଏକ ସୁପର ପାୱାରରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି | ଏହି ତିନି ଦେଶ ମାନେ ରୁଷ, ଭାରତ ଏବଂ ଚୀନ ଅଟେ | ୧୦୦ ୟୁଆନ ଏବଂ ୫୦୦୦ ରୁବଲ ନୋଟ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ହୋଇଥାଏ |

Google

କ୍ୟାନସରର ଚିକିତ୍ସା :-

୨୦୨୧ ମସିହାର ଆରମ୍ଭରେ ମାନବକୁ କ୍ୟାନସରରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ବାବା ଭେଙ୍ଗାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ, ସେହି ଦିନ ଆସିବା ଯେବେ କ୍ୟାନସର ଭଳି ଭୟଙ୍କର ରୋଗ ଲୁହାର ଚେନରେ ବନ୍ଧା ହେବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *