ରଜନୀକାନ୍ତ ହେଲେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ, ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ କରୁଥିଲେ ସୁଟିଙ୍ଗ

ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଅପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି | ଖବର ଆସିଛି ଯେ ରଜନୀ ନିଜର ଫିଲ୍ମ ଆନ୍ନାଥେ ପାଇଁ ସୁଟିଙ୍ଗ କରୁଥିଲେ, ଯେଉଁ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସରର ସମସ୍ୟା ହେବାକୁ ଲାଗିଥିଲା | ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଙ୍ଗକୁ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବନ୍ଦ କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା | କାରଣ ଏହା ଥିଲା ଯେ କ୍ରୁ ର ୮ ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ହୋଇଥିଲା | ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ ନେଗେଟିଭ ଆସିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସରର ସମସ୍ୟା ଥିଲା |

ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ନେଇ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଅପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ବୟାନ ଜାରି କରାଯାଇଛି | ସେଥିରେ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅପଡେଟ ଦିଆଯାଇଛି | ଡାକ୍ତରଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ରଜନୀଙ୍କ ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସରରେ ଏକ ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ହେଉଛି | ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଛାଡିବା ପୂର୍ବରୁ ଗମ୍ଭୀର ଭାବେ ମନିଟର କରାଯିବ |

Google

ଏହା ହେଉଛି ହସ୍ପିଟାଲର ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ :-

” ମିଷ୍ଟର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ଆଜି (ଡିସେମ୍ବର ୨୫) ସକାଳେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ସେ ନିଜର ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସୁଟିଙ୍ଗ ଗତ ୧୦ ଦିନ ଧରି ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ସେଟରେ କିଛି ଲୋକ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ମିଷ୍ଟର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ କାରଣ ଟେଷ୍ଟ ଡିସେମ୍ବର ୨୨ତାରିଖରେ କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହାକି ନେଗେଟିଭ ଆସିଥିଲା | ସେବେଠାରୁ ସେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସଠିକ ଭାବରେ ଯତ୍ନ ନିଆଯାଉଥିଲା |

ତାଙ୍କ ଭିତରେ କରୋନାର କୌଣସି ଲକ୍ଷଣ ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସର ବହୁତ ବଢ଼ୁଥିଲା ଏବଂ କମୁଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯିବା ଆବଶ୍ୟକ ଥିଲା | ଯେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସର ଠିକ ନ ହୋଇଛି, ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ମନିଟର କରାଯିବ | ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସର ଏବଂ ଥକାପଣ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଲକ୍ଷଣ ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ସୁସ୍ଥ ଅଟନ୍ତି |”

ଫିଲ୍ମ ସେଟରେ ୮ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ହେଲା କରୋନା :-

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଡିସେମ୍ବର ୨୩ ରେ ଫିଲ୍ମ ଆନ୍ନାଥେର ୮ ଜଣ କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଥିଲେ | ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଙ୍ଗ ଡିସେମ୍ବର ୧୪ତାରିଖରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ରାମୋଜି ଫିଲ୍ମ ସିଟିରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ମେକରମାନେ ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟାର ଏବଂ କ୍ରୁଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବାୟୋ ବବଲ୍ ତିଆରି କରିଥିଲେ | ତେବେ ରୁଟିନ ଟେଷ୍ଟ ସମୟରେ ୮ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କରୋନା ଭାଇରସ ସହିତ ପଜିଟିଭ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲେ |

ଫିଲ୍ମ ଆନ୍ନାଥେକୁ ସିରୁଥାଇ ସିଭା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିଲେ | ଏଥିରେ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ନୟନତାରା, କିର୍ତ୍ତୀ ସୁରେଶ, ଖୁସବୋ, ମୀନା ଏବଂ ପ୍ରକାଶ ରାଜ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ | ଏହାକୁ ସନ ପିକ୍ଚର୍ସ ଏବଂ ଡି ଇମାନ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *