ପ୍ରକୃତରେ ସୁଟିଙ୍ଗ ସମୟରେ କ’ଣ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଅନୁଷ୍କା ରଣବୀରକୁ ମାରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ଏବଂ ବୋ-ଲ୍ଡ ଲୁକ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି | ସେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ଯେପରି ଆକ୍ସନ, କମେଡି ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ କରିସାରିଛନ୍ତି | ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର ସହଯୋଗୀ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ମଧ୍ୟ ବିବାଦ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ଶୋ’ରେ ଅନୁଷ୍କା ଏହି କଥାର କାରଣ କହିଥିଲେ | ସେ ରାଗିଯାଇ ରଣଭୀର କପୁରଙ୍କୁ ହାତ ଉଠାଇବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା କହି ଦେଇଥିଲେ |

Google

ବାସ୍ତବରେ ଏପରି କିଛି ହୋଇଥିଲା ​​ଯେ ଅନୁଷ୍କା ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ର ୫୪ ତମ ଏପିସୋଡକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଯେଉଁଠାରେ କପିଲ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ଆପଣ ଗୋଟିଏ କଥା କୁହନ୍ତୁ ଯେବେ ବି ଆପଣ ହିଲ ଷ୍ଟେସନରେ ସୁଟିଙ୍ଗ କରୁଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ଏତେ ଥଣ୍ଡା ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ସିଫନ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିବାକୁ କୁହାଯାଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ପୁଅମାନଙ୍କୁ କେବେ ବି ଏପରି କୁହାଯାଇ ନଥାଏ ଯେ ଖାଲି ଶାଉଣ୍ଡୋ ପିନ୍ଧି ଆସ | ତେବେ ଝିଅମାନଙ୍କ ସହିତ ଏତେ ଅନ୍ୟାୟ କାହିଁକି ? ବାସ ଏତିକି କେବଳ କହି ଯେପରି କପିଲ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ହୃଦୟ କଥା କହି ଦେଇଥିଲେ | ଅନୁଷ୍କା କହିଛନ୍ତି ଯେ ହଁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ କଥା ଅଟେ | ମୁଁ ବାକି ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଦେଖିଥିଲି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ସୁନ୍ଦର ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଦେଖି ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ସେମାନେ ଏହା କିପରି କରୁଛନ୍ତି ?

ଅନୁଷ୍କା ଆହୁରି ଆଗକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେହିପରି ପୁରୁଷ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଦେଖିଥାନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ପୀଡ଼ିଥାନ୍ତି ସୁଟ୍, ସ୍ୱିଟର, ଜ୍ୟାକେଟ୍ | ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଅଭିନେତା ଧରିଥାନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଲାଗୁଥିଲା ଯେପରି ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଗରମ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଏହା କରୁଛନ୍ତି | ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ଲାଗିଲା ଯେ ଏହା କରିବା ଉଚିତ | ୟେ ଦିଲ ହେ ମୁଶ୍କିଲ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ମୋତେ ଏପରି କରିବାର ସୁଯୋଗ ଶେଷରେ ମିଳି ଯାଇଥିଲା | ଆମର ସୁଟିଙ୍ଗ ଅଷ୍ଟ୍ରିଆରେ ହେବାକୁ ଥିଲା | ଆମେ ଏକ ଗ୍ଲେସିୟର ଉପରେ ସୁଟିଙ୍ଗ କରିଥିଲୁ | ମୁଁ ସିଫନର ଏକ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିଲି |

Google

ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ବହୁତ ଡରିଯାଇଥିଲି ଯେ କାଳେ ମୁଁ ଅସୁସ୍ଥ ନ ହୋଇଯାଏ, ମୋର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇ ଯାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତଥାପି ମୁଁ ମୋ ମନକୁ ବୁଝିଥିଲି ଯେ ସବୁ ଠିକ ଅଛି, ମୁଁ ଭଲ ଅଛି, କୌଣସି ଥଣ୍ଡା ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏହା ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ | କାରଣ ଥଣ୍ଡା ଯେପରି ଭାବରେ ବଢି ଚାଲିଥିଲା ମୋର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସେହିଭଳି କମିଯାଉଥିଲା |

ଅନୁଷ୍କା ଆହୁରି ଆଗକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏବଂ ଏହି ଭାଇ ସାହେବ (ରଣଭୀର) ସେ ଜ୍ୟାକେଟ, ଜୋତା, ଗ୍ଲୋବ୍ସ ସବୁକିଛି ପିନ୍ଧିଥିଲେ | କେବଳ ସେତିକି ଯଥେଷ୍ଟ ନଥିଲା, ସେ କାନକୁ ମଧ୍ୟ ଆଚ୍ଛାଦନ କରି ରଖିଥିଲେ | ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସେ ଆସି କହିଥିଲେ ଯେ ଆଜି ବହୁତ ଅଧିକ ଥଣ୍ଡା ଲାଗୁଛି | ଏହା ଶୁଣି ମୋତେ ଏତେ ରାଗ ଲାଗିଥିଲା ଯେ ମୋ ଦେହ ଏହିପରି ଗରମ ହୋଇଗଲା | ମୁଁ ଭାବିଲି ଯେ ମୁଁ ୟାକୁ ବାଡ଼େଇବି| ଏହା ଉପରେ ରଣଭୀର କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାଜି ଏହା ତ ସାମାଜିକ ସେବା ଥିଲା | ମୁଁ ତ ଜାଣିଶୁଣି କହିଲି, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଅନୁଷ୍କା ଏହା ଶୁଣି ରାଗିଯିବେ ଏବଂ ଶରୀର ଗରମ ହୋଇଯିବ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *