ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ନାଇଟ କ୍ଲବକୁ ପ୍ରବେଶ କରୁଥିଲେ, ଏଣ୍ଟ୍ରି ନ ମିଳିବାରୁ AK-47 ଦ୍ୱାରା କଲେ ଆକ୍ର-ମଣ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ମାମଲା

ଆମେରିକାରେ ଏହି ବର୍ଷ କରୋନା ଭାଇରସ ମହାମାରୀରେ ୩ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି | ଗତ ଏକ ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ଦେଶରେ ପ୍ରତି ୩୩ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେଉଛି ଏବଂ ଆମେରିକା ଏହି ମହାମାରୀରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ହେବା ଦେଶଗୁଡିକରୁ ଗୋଟିଏ | କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ମାସ୍କ ଲଗାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ମନା କଲେ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ ଉଠାଇବାକୁ ପଛାଉ ନାହାନ୍ତି |

ଆମେରିକାର କାଲିଫର୍ନିଆ ସହରରେ ଏହିପରି ହିଁ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ​​ଯେତେବେଳେ ତିନିଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ମାସ୍କ ଲଗାଇ ନ ଥିବାରୁ ଏକ ଷ୍ଟ୍ରିପ କ୍ଲବରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା | ତିନିଜଣ ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ଏତେ ରାଗିଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ AK-47 ଆଣି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ କ୍ଲବରେ ଫାୟାରିଙ୍ଗ କରିଦେଲା ଏବଂ ତିନିଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଘାତ କରିଥିଲା |

Google

ହାଲୋବିନ ରାତିରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ଘଟଣା ପରେ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିନେଇଛି | ୩୪ ବର୍ଷୀୟ ଏଜର ଅୟାଲା, ୨୨ ବର୍ଷୀୟ ଡେନିୟଲ ଓକାମ୍ପୋ ଏବଂ ୨୦ ବର୍ଷୀୟ ଜୁଆନ ଜୋସେଙ୍କୁ କାଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆର ସାହାରା ଥିଏଟରରୁ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ନ ଥିବାରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ସେମାନେ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ |

ଅରେଞ୍ଜ କାଉଣ୍ଟି ଜିଲ୍ଲା ଓକିଲ ଅଫିସର ପ୍ରେସ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ତିନିଜଣ ଲୋକ ହେଲୋବିନ ରାତିରେ ସାହାରା ଥିଏଟରକୁ ଯାଇଥିଲେ | ତେବେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ନ ଥିବା କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି ଷ୍ଟ୍ରିପ କ୍ଲବରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା | କିଛି ସମୟ ପରେ ଏହି ତିନିଜଣ ଫେରି ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ରିପୋର୍ଟସ ଅନୁଯାୟୀ ଏଜର ଏହି ନାଇଟ କ୍ଲବରେ AK-47 ଦ୍ୱାରା ୧୫ ରାଉଣ୍ଡ ଫାୟାର କରିଥିଲେ |ଏହି ଆକ୍ରମଣ ପରେ ସେଠାରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ଏବଂ କ୍ଲବର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଜଣେ ଗେଷ୍ଟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ |

କ୍ଲବର କର୍ମଚାରୀମାନେ ଏବଂ ଏଠାକୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ଗେଷ୍ଟଙ୍କୁ ଶରୀର ଉପରେ ଗୁଳି ଲାଗିଥିଲା | ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ହାଡ଼ରେ ଗୁଳି ଲାଗିଥିଲା, ଯାହାପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ସର୍ଜରୀ କରିବାକୁକ ପଡିଥିଲା | ସେହିପରି ଅରେଞ୍ଜ କାଉଣ୍ଟି ଜେଲରେ ବନ୍ଦ ଥିବା ଏହି ତିନିଜଣ ଲୋକଙ୍କ ଜାମିନ ପତ୍ର ପାଇଁ ୫ ମିଲିୟନ ଡଲାର ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କରାଯାଇଛି | ଏହି ମାମଲାରେ ଅଜର ଉପରେ ଅବୈଧ ରୂପରେ AK-47 ରଖିବାର କେସ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *