ଚଳନ୍ତା ବିମାନର ଖୋଲିଦେଲେ ଗେଟ, ହଠାତ ଓଲ୍ହାଇ ଗଲେ ଦୁଇଜଣ ଯାତ୍ରୀ,ତା ପରେ ..ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଆମେରିକାରେ ଏକ ଚଳନ୍ତା ବିମାନର ଗେଟ ଖୋଲି ଅଚାନକ ଦୁଇଜଣ ଲୋକଙ୍କ ବାହାରକୁ ଆସିବାର ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଡେଲଟା ଏୟାରଲାଇନ୍ସର ପ୍ରବକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିମାନଟି ଯେତେବେଳେ ଉଡ଼ାଣ ପାଇଁ ରନୱେ ପାଇଁ ଆଗକୁ ବଢ଼ୁଥିଲା, ସେହି ସମୟରେ ଏମର୍ଜେନ୍ସି ଗେଟ ଖୋଲି ସ୍ଲାଇଡର ଆକ୍ଟିଭେଟ କରି ଦୁଇଜଣ ଲୋକ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ |

ନ୍ୟୁୟର୍କ ଟାଇମ୍ସର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୋମବାର ଦିନ ନ୍ୟୁୟର୍କରୁ ଆଟଲାଣ୍ଟା ଅଭିମୁଖେ ଉଡ଼ୁଥିବା ବିମାନରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଘଟଣା ଘଟାଇଥିବା ୩୧ ବର୍ଷିୟ ଏଣ୍ଟୋନିଓ ମର୍ଡକ ଏବଂ ୨୩ ବର୍ଷିୟ ବ୍ରିଅନା ଗ୍ରେସୋଙ୍କ ସହ ଏକ କୁକୁର ମଧ୍ୟ ବିମାନରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲା | ପୋଲିସ ଉଭୟ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିନେଲା |

Google

ଉଭୟ ଯାତ୍ରୀ ଫ୍ଲୋରିଡାର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି | ଅଚାନକ ଏମର୍ଜେନ୍ସି ଗେଟ ଖୋଲି ବାହାରକୁ ବାହାରିବା ପୂର୍ବରୁ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଏକ ଥର ବିମାନରେ ସିଟଗୁଡିକର ଅଦଳବଦଳ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏଣ୍ଟୋନିଓ ମର୍ଡକ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପୋଷ୍ଟ ଆଘାତଜନିତ ଚାପ ବ୍ୟାଧିରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ |

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଓଲ୍ହାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ବିମାନରେ ପଠାଯାଇଥିଲା | ଜନସନ ନାମକ ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସେହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ସହ ସିଟ ବଦଳାଇଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଏଣ୍ଟୋନିୟୋ ମର୍ଡୋକ ନାମକ ଯାତ୍ରୀ ବିଲକୁଲ ଆରାମରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସନ୍ଦେହ ହୋଇନଥିଲା |

ପୋଲିସ ଏମର୍ଜେନ୍ସି ଗେଟ ଖୋଲିଥିବା ଏଣ୍ଟୋନିଓ ମର୍ଡକଙ୍କ ଉପରେ ଅପରାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ମହିଳା ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଅନଧିକାର ପ୍ରବେଶର ଆରୋପ ଲଗାଯାଇଛି | ଉଭୟଙ୍କୁ ପରେ ପୋଲିସ ମୁକ୍ତ କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମକଦ୍ଦମା ଚାଲିବ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *