କୌଣସି ହିରୋ ନୁଁହ, ବରଂ ଏହି ମହିଳା ୨୦୨୦ ରେ ସର୍ବାଧିକ ରୋଜଗାର କରିଥିବା ସେଲିବ୍ରେଟି,ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ

ଆମେରିକାର ରିଅଲିଟି ଟିଭି ସୁପରଷ୍ଟାର ଏବଂ କସମେଟିକ ବିଜନେସ ଟାଇକୁନ କାଇଲି ଜେନରଙ୍କୁ ଫୋର୍ବସ ମାଗାଜିନ ୨୦୨୦ରେ ସର୍ବାଧିକ ରୋଜଗାର କରିଥିବା ସେଲିବ୍ରିଟି ଭାବରେ ଘୋଷିତ କରିଛି | ଏହି ମାଗାଜିନ ଅନୁଯାୟୀ, ୨୩ ବର୍ଷିୟ କାଇଲି ଏହି ବର୍ଷ ୫୪୦ ମିଲିୟନ ଡଲାର ଅର୍ଥାତ ପ୍ରାୟ ୪୦ ବିଲିୟନ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି |

Google

କାଇଲିଙ୍କ ଚମତ୍କାର ରୋଜଗାରରୁ ଏହା ଅନୁମାନ କରିହେବ ଯେ ତାଙ୍କ ତଳେ ଥିବା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଚାରିଜଣ ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କ ରୋଜଗାର ମିଶାଇଲେ ମଧ୍ୟ କାଇଲିଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ନୁହେଁ | କାଇଲିଙ୍କ ପରେ ଆମେରିକୀୟ ରାପର କେନି ବେଷ୍ଟ, ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟେନିସ ଖେଳାଳି ରୋଜର ଫେଡରର, ପର୍ତ୍ତୁଗାଲର ସୁପରଷ୍ଟାର ଫୁଟବଲର କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲଡୋ ଏବଂ ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାର ସୁପରଷ୍ଟାର ଫୁଟବଲର ଲିଓନେଲ ମେସିଙ୍କ ନାମ ଅଟେ |

Google

ଏହି ଲିଷ୍ଟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ନମ୍ବରରେ ଆମେରିକାର ରାପର କନି ବେଷ୍ଟଙ୍କ ନାମ ରହିଛି | ସେ ଏହି ବର୍ଷ ୧୭୦ ମିଲିୟନ ଡଲାର ଅର୍ଥାତ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ବାର ବିଲିୟନ ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି | ବେଷ୍ଟ ଏବଂ କାଇଲି ମଧ୍ୟରେ କାଇଲିଙ୍କ ଭଉଣୀ କିମ କାରଦସିୟାନଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅଟନ୍ତି | କାନି ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେତେବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ତେବେ ସେ କିଛି ଦିନ ପରେ ନିଜ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ବଦଳାଇ ଦେଇଥିଲେ |

Google

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ଫୋର୍ବସଙ୍କ ଟପ ୧୦ ଲିଷ୍ଟରେ ରେସଲର ଏବଂ ହଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଡୱେନ ଜନସନ, ବ୍ରାଜିଲର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫୁଟବଲର ନେମାର, ଆମେରିକୀୟ ଅଭିନେତା ଟେଲର ପେରି ଏବଂ ଆମେରିକାର ରେଡିଓ ଏବଂ ଟିଭି ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ହାୱାର୍ଡ ଷ୍ଟେନ ଭଳି ସେଲିବ୍ରେଟି ସାମିଲ ରହିଛନ୍ତି |

Google

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଫୋର୍ବସ ଏବଂ କାଇଲିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା | ବାସ୍ତବରେ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଫୋର୍ବସ କାଇଲିଙ୍କୁ ସର୍ବ କନିଷ୍ଠ କୋଟିପତି ବୋଲି ଦାବି କରି ଏକ କଭର ଷ୍ଟୋରୀ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ବର୍ଷ ମେ ମାସରେ ଫୋର୍ବସ କାଇଲିଙ୍କୁ ନେଇ ରିପୋର୍ଟ ଜାରି କରିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜ ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ନେଇ ମିଛ କହିଛନ୍ତି ଯେପରିକି ସେ ଫୋର୍ବସଙ୍କ କଭର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସିପାରିବେ | କାଇଲି ଫୋର୍ବସର ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଏହା ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଟ୍ୱିଟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *