ଫିଲ୍ମ ନ କରି ମଧ୍ୟ କୋଟି କୋଟି ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟି, ଦେଖନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବଙ୍ଗଳା ଭିତରର ଦୃଶ୍ୟ

ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଆକ୍ସନ ହିରୋ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି | ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ ନିଜର ଜୁଦା ଡାଇଲଗ ବିତରଣ ପାଇଁ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅତ୍ୟଧିକ ସକ୍ରିୟ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ପରିବାର ସହିତ ଖଣ୍ଡାଲାର ନିଜ ଘରେ ହିଁ ବିତାଉଛନ୍ତି | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଭିତରୁ କିପରି ଦେଖାଯାଉଛି ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଏହି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବଙ୍ଗଳା |

ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ନିଜର ସ୍ଵପ୍ନର ମହଲ ମୁମ୍ବାଇ ନିକଟସ୍ଥ ହିଲ ଷ୍ଟେସନ ଖଣ୍ଡାଲା ଠାରେ ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି |

ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଏହି ଘରକୁ ଫାର୍ମହାଉସ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇପାରେ |

Google

ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏହି ବଙ୍ଗଳାରେ ସୁଖ ସୁବିଧାର ସବୁ ପ୍ରକାର ଜିନିଷ ରହିଛି |

ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ବଙ୍ଗଳା ଭିତରେ ୱାର୍କଆଉଟ ପାଇଁ ଏକ ଜିମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ରଖିଛନ୍ତି |

ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ଘରକୁ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଉପାୟରେ ସଜାଇଛନ୍ତି |

ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଏହି ବଙ୍ଗଳାକୁ ପ୍ରଫେସନାଲ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନର୍ସଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସଜାଯାଇଛି |

ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟିଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନ୍ୟା ଶେଟ୍ଟି ନିଜର ଏହି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବଙ୍ଗଳାର ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଯତ୍ନ ନେଇଛନ୍ତି |

ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ହୁଏତ ଆଉ ଫିଲ୍ମ କରୁନାହାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ବାର୍ଷିକ ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି |

ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କର ଅନେକ ହୋଟେଲ ଏବଂ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ରହିଛି, ଯେଉଁଥିରୁ ସେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି | ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ମିସ୍ଚିଫ ଡ଼ାଇନିଙ୍ଗ ବାର ଏବଂ କ୍ଲବ H2O ର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି | ମୁମ୍ବାଇର ଅନେକ ଅଞ୍ଚଳରେ ତାଙ୍କର ବ୍ରାଞ୍ଚ ରହିଛି | କ୍ଲବ H2O ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ସହିତ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଶ ଫେମସ ରହିଛି |

Google

ଏହାବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର ନିଜର ଏକ ବୁଟିକ ଅଛି, ଯାହା ତାଙ୍କର ପୋଷାକ ପରିସରକୁ ସଜାଇଥାଏ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ସେଲିବ୍ରିଟି କ୍ରିକେଟ ଲିଗର ଟିମ ମୁମ୍ବାଇ ହିରୋମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ କ୍ୟାପଟେନ ଅଟନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *