ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଜୁଆ ଖେଳରେ ହରାଇଲେ, ପୁରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ମିଶି ବଳାତ୍କାର କଲେ , ତା ପରେ ସ୍ଵାମୀ ଏସିଡରେ ପକାଇ ଜାଳି ଦେଲେ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ମାମଲା

ବିହାରର ଭାଗଲପୁରରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଦଳିତ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହିଁ ଜୁଆ ଖେଳରେ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ | ଫଳାଫଳ ଏପରି ହୋଇଥିଲା ଯେ ସେ ସେହି ବାଜିରେ ହାରିଯାଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିଲା | ଜୁଆ ଖେଳରେ ଜିତିଥିବା ଲୋକମାନେ ଟଙ୍କା ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ବଳାତ୍କାର କଲେ, ପରେ ନିଜେ ସ୍ୱାମୀ ହିଁ ଏସିଡ ପକାଇ ଜାଳିଦେଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାଙ୍କୁ ଏସିଡ ପିଆଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କଲା |

ମାମଲାଟି ପୋଲିସ ପାଖରେ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ପହଞ୍ଚି ସାରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରକୃତ ଖୁଲାସା ବର୍ତ୍ତମାନ ହୋଇଛି ଯେ ସ୍ୱାମୀ ଚାପ ପକାଇ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ ବୟାନ ବଦଳାଇ ଦେଇଛନ୍ତି | ପୀଡିତାଜଣକ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଏସିଡ ଦ୍ୱାରା ସେ ନିଜେ ପୋଡି ହୋଇଥିଲେ | ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ବଳାତ୍କାର ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସେ ସେହି ସମୟରେ ଲୁଚାଇଥିଲେ |

Google

ପୀଡ଼ିତା କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ” ସ୍ୱାମୀ ମୋତେ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ଯଦି ମୁଁ ତାଙ୍କ ହିସାବରେ ବୟାନ ନ କହିବି ତେବେ ସେ ମୋତେ ଘରୁ ଘଉଡ଼ାଇ ଦେବେ | ଭୟରେ ମୁଁ ସେୟା କହିଥିଲି,ଯାହା ମୋ ସ୍ୱାମୀ କହିବାକୁ କହିଥିଲେ |

ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସହିତ ମହିଳାଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରାୟ ୧୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ହୋଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସନ୍ତାନ ହୋଇ ନାହାଁନ୍ତି | ସ୍ଥାନୀୟ ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟରେ ମହିଳାଙ୍କ ତରଫରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ନ ହେବା କାରଣରୁ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ କିଛି ସମୟ ଧରି ହଇରାଣ କରୁଛନ୍ତି | ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ସ୍ୱାମୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଜୁଆରେ ବାଜିରେ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ |

ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ” ଯେହେତୁ ମୋ ମୁହଁରେ ଏକ କଳା ପଟି ବାନ୍ଧି ଦିଆଯାଇଥିଲା, ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ପାରିଲି ନାହିଁ | ପରେ ନଭେମ୍ବର ୨ ତାରିଖରେ ସ୍ୱାମୀ ମୋତେ ଏସିଡ ଢାଳି ଜାଳି ଦେଇଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ମୋର ପେଟ, ହାତ, ମୁହଁ ଏବଂ ବେକ ଉପରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା ​​| ତେବେ, ଚିକିତ୍ସା ହେବାରୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ବୟାନ ବଦଳାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା |”

ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଏକାଠି ରହିଲେ | କିନ୍ତୁ ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ଯେ କିଛି ଦିନ ପରେ ସେ ପୁଣି ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଦିନେ ସେ ଏଥିରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ବାପଘରକୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ | ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ନେତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସି ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | କେସ ସେଠାରୁ ଆସି ପୋଲିସ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା, ଯାହାପରେ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା |

Google

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ବିରୋଧରେ କେସ କରି ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି | ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ କେସର ସ୍ପିଡ ଟ୍ରାଏଲ ହେବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *