କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ଶୋ ଦେଖିବା ଚକ୍କରରେ ୧ ଘଣ୍ଟାରେ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଆସିଥିଲା ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଫୋନର ବିଲ,ବିରାଟ ନିଜେ କଲେ ଖୋଲାସା

ଏକ ମାସରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଫୋନର ବିଲ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଆସିଥିବାର ଆପଣ ଶୁଣିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଏକ ଘଣ୍ଟାରେ ହିଁ ଫୋନର ବିଲ ତିନି ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଆସିଯାଏ ତେବେ ଯେ କୌଣସି ଲୋକର ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇଯିବ | ଏପରି ହିଁ ଥରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର କ୍ୟାପଟେନ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସହିତ ଘଟିସାରିଛି | ତାଙ୍କର ଏକ ଘଣ୍ଟାର ଫୋନ ବିଲ ତିନି ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଆସିଯାଇଥିଲା | ତାହା ପୁଣି କମେଡିଆନ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ କାରଣରୁ ହୋଇଛି | ବିରାଟ କୋହଲି କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ଶୋ ‘କମେଡି ନାଇଟ୍ସ ଉଇଥ କପିଲ’ ରେ ହିଁ ଏହି କଥା କହିଥିଲେ |

ଅନେକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ କଲର୍ସ ଟିଭିରେ ଦେଖା ଦେଇଥିବା କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ଶୋ Comedy Nights With Kapil (କମେଡି ନାଇଟ୍ସ ସହିତ କପିଲ) ର ଏକ ଏପିସୋଡରେ ବିରାଟ କୋହଲି ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ | ଶୋ’ରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସମୟରେ କପିଲ ଶର୍ମା କୋହଲିଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ‘ ବିରାଟ ଭାଇ ଆମର କିଛି ଫୋଟ ଅଛି ଆପଣଙ୍କର | ଆମେ ଚାହୁଁଛୁ ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ ଦେଖି ଆପଣ ହିଁ କୁହନ୍ତୁ ଯେ ସେଗୁଡିକ କେଉଁ କେଉଁ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଫୋଟ ଅଟେ | ‘ ଏକ ଫୋଟ ବିରାଟ କୋହଲି କପିଲଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ଡାଇଲଗ ବାବାଜୀ କା ଠୂଲ୍ଲୁ ଅଭିନୟ କରିବାର ଦେଖୁଥିଲେ | ଚିତ୍ର ଦେଖି ବିରାଟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି, ‘ସାର, ଏହି ଶୋ’ର ଯେଉଁ ଆପଣଙ୍କର ଏପରି ପାଗଳାମି ରହିଛି, ଏହା ପୁରା ଭାରତରେ ଅଛି, କ୍ରିକେଟ ଟିମରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତେ ବସି ଆପଣଙ୍କ ଶୋ ଦେଖନ୍ତି | ଆଉ କେହି ବି ଗୋଟିଏ ଏପିସୋଡକୁ ହାତଛଡ଼ା କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହାର ଅର୍ଥ ଆମର ମନୋରଞ୍ଜନ ମଧ୍ୟ ଏହା ଅଟେ |’

Google

ଏହି ସମୟରେ ଆଉ ଏକ ଚିତ୍ର ଦେଖି ବିରାଟ କପିଲଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ୩୬୦ ରନ ବଢ଼ିଥିବା ପରର ଅଟେ | ଏହା ଉପରେ ଶୋ’ରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁ କୋହଲିଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ‘ ତୁମର ମନେ ଅଛି, ଶେଷରେ ମୁଁ ପୁରସ୍କାର ଦେବାକୁ ଆସିଥିଲି ଏବଂ ତୁମେ ସମସ୍ତେ ପଛରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଲଗା ତାଳି, ବାବାଜୀ କା ଠୂଲ୍ଲୁ କହୁଥିଲ |’ ଏହା ଉପରେ ବିରାଟ କହିଥିଲେ, ‘ହଁ ପାଜି ଏହା ତାହା ଅଟେ |’ ବିରାଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ମ୍ୟାଚ ପରେ ସେ କ୍ୟାପସନ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ କରିଥିବା ୩୬୦ ରନ ସ୍କୋର ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରତିବଦଳରେ ସେମାନଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବାବାଜୀ କା ଠୂଲ୍ଲୁ | ଏହା ଉପରେ କପିଲ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରକଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ ମୁଁ ଭାବି ନଥିଲି ଯେ କ୍ରିକେଟରମାନେ ଏତେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ କମେଡି ଶୋ ମଧ୍ୟ ଦେଖୁଥିବେ |’

ଏହି ବିଷୟରେ ବିରାଟ କହିଛନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ ଆମକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥାଏ,କିଛି କାମ ନଥାଏ,ସେତେବେଳେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ଶୋ ଦେଖିଥାଉ | ଥରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାରେ ମୋ ସହିତ ଗୋଟିଏ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା | ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଫ୍ଲାଇଟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲୁ | ମତେ ବିରକ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା | ମୁଁ ଭାବିଲି ଫୋନରେ କିଛି ଦେଖିଦିଏ, କିଛି କରିବାକୁ ହିଁ ନଥିଲା | ବହୁତ ଡେରି ହୋଇଗଲାଣି |ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ୱାଇ-ଫାଇ ନାହିଁ, ସଂଯୋଗ ହୋଇପାରୁ ନଥିଲା | ତେଣୁ ମୁଁ ମୋର ଇଣ୍ଡିଆର 3G ସେଲୁଲାର ନେଟୱାର୍କରେ ହିଁ ଚଲାଇଥିଲି |’

ବିରାଟ କହିଛନ୍ତି, ‘ ଏକ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ରୋମିଂରେ ମୁଁ କମେଡି ନାଇଟ ଦେଖିଲି | ଏକ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମୋ ଭାଇର ଫୋନ ଆସିଗଲା | ସେ ପଚାରିଲେ କଣ କରୁଛୁ ତୁ ? ତେଣୁ ମୁଁ କହିଲି କିଛି ନାହିଁ ଏୟାର ପୋର୍ଟରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି | ଭାଇ କହିଲେ ଯେ ତିନି ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଏହି ଫୋନ ବିଲ କେଉଁଠୁ ଆସିଲା | ତୋ ଫୋନ ହଜିନାହିଁ ତ |’ ଏହା ପରେ ବିରାଟ କୋହଲି ନିଜର ଭୁଲକୁ ଅନୁଭବ କରିପାରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ରୋମିଂ ପରିବର୍ତ୍ତେ ୱାଇ-ଫାଇରେ ଫୋନକୁ ସଂଯୋଗ କରିବା ପରେ ହିଁ ଇଣ୍ଟରନେଟ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *