ଲଗଜରିଅସ ଜେଲର ଫୋଟ ହେଲା ଭାଇରଲ,ଦେଖନ୍ତୁ କେତେ ସୁବିଧା ଏହି ଜେଲ ଗୁଡିକରେ,ଲୋକ କହିଲେ ଆମ ଘରଠୁ କେତେ ସୁନ୍ଦର ଏହି ଜେଲ

ଟେଲିଭିଜନ ସାମ୍ନାରେ ଅନେକ ଟେବୁଲ ଏବଂ ସୋଫାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଲାଗିପାରେ ଯେ ଏହା କୌଣସି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ଫୋଟ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବରେ ଏହା ୟୁରୋପର ଏକ ଜେଲର ଫୋଟ ଅଟେ | ଟ୍ୱିଟରରେ ନାର୍ଡିକ ଦେଶ (ଡେନମାର୍କ, ନରୱେ, ସ୍ୱିଡେନ, ଫିନଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ଆଇସଲ୍ୟାଣ୍ଡ)ଗୁଡିକର ଜେଲର ଫୋଟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ଅନେକ ଲୋକ ନିଜ ଘରର ଏହି ଫୋଟଗୁଡିକ ସହିତ ତୁଳନା କରୁଛନ୍ତି |

ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର @IDoTheThinking ନାର୍ଡିକ ଦେଶଗୁଡିକରେ ଥିବା ଜେଲଗୁଡିକର କିଛି ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଜେଲର ଏହି ଫୋଟଗୁଡିକ ଆମେରିକାର ସାନ ଫ୍ରାନ୍ସିସ୍କୋରେ ମାସକୁ ୨.୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପ୍ରତି ମାସରେ ଭଡା ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ତାଙ୍କର ଏହି ଟ୍ୱିଟକୁ କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୪୪୦୦ରୁ ଅଧିକ ଥର ରିଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଥିଲା |

Google

ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର @IDoTheThinking ଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଫୋଟ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଇଛି | ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସ୍ୱିଡେନ ଏବଂ ଆମେରିକାର ଜେଲର ଫୋଟ ପୋଷ୍ଟ କରି ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଘରେ ରଖିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଅପରାଧିକ ଜୀବନରୁ ହଟାଇବା, ତେବେ କେଉଁ ଜେଲର ପରିବେଶରେ ଭଲ ରେଜଲ୍ଟ ମିଳିବ ?

ତେବେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଅନେକ ଲୋକ ‘ଲଗଜରିଅସ ‘ ଜେଲର ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ୟୁଜର @slovborg ଯୁକ୍ତି କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏପରି ଜେଲ ଯଦି ସବୁଠାରେ ନିର୍ମିତ ହୁଏ, ତେବେ ଲୋକମାନେ ଜାଣିଶୁଣି ଅପରାଧ କରିବେ ଯେପରିକି ସେଠାରେ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ |

ଅନେକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସମାନେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଜେଲଗୁଡ଼ିକର ଫୋଟ ଆମ ଘରଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛି | ସେହିପରି ଅନେକ ଲୋକ ଟ୍ଵିଟର୍ସରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ନରୱେ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି | ସେହିପରି, କଲେଜର ଅନେକ ଛାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ରୁମ ମଧ୍ୟ ଏତେ ଭଲ ନୁହେଁ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *