ବୋହୂ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଭରିବା ପରେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ବାହାଘର, ଛୋଟ ଭଉଣୀକୁ ଅପହରଣ କରି ବର ଫେରାର,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନ ଦ୍ୱାରା ବାଲ୍ୟ ବିବାହ ବନ୍ଦ କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ବର ବୋହୂର ନାବାଳିକା ଭଉଣୀକୁ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିଲା | ପୋଲିସ ନାବାଳିକାଙ୍କ ବିବାହ ବନ୍ଦ କରିବା ସହିତ ଅପହରଣ ହୋଇଥିବା ଝିଅକୁ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରିନେଇଛି | ଏହି ଘଟଣାରେ ସହଯୋଗ କରିଥିବା ମହିଳା ଯିଏକି ବରର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଅଟନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ବର ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି |

ମୁରେନା ଜିଲ୍ଲାର ପୋରସା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ଗାଁରେ ଦଳିତ ନାବାଳିକାଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନ ଏବଂ ମହିଳା ଶିଶୁ ବିକାଶ ବିଭାଗ ଆସି ଯାଇଥିଲେ |

Google

ପରିବାର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇସୁଝାଇ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା | ତେବେ ଏହି ସଂଘର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ବର ନାବାଳିକା ବୋହୂ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଭାରି ସାରିଥିଲା | ପୋଲିସ ଏବଂ ପ୍ରଶାସନ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା କରି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ମୁରେନାରେ ଥିବା ୱାନ-ଷ୍ଟପ ସେଣ୍ଟରରେ ଦାଖଲ କରାଗଲା |

ବାସ୍ତବରେ, ବିବାହ ବନ୍ଦ ହେବା ସହିତ ବର ନିଜର ସମ୍ପର୍କୀୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଝିଅ ସହିତ ପହଁଚିଲେ ଏବଂ ନାବାଳିକା ବାଳିକାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀକୁ ବିବାହ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଜବରଦସ୍ତ ନେଇଗଲା | ଏହାର ସୂଚନା ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ପୋଲିସ ଏବଂ ପ୍ରଶାସନ ଏକ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ କରି ଅପହରଣ ହୋଇଥିବା ବାଳିକାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା |

ଏହି ଘଟଣାରେ ସହଯୋଗ କରିଥିବା ବରର ସମ୍ପର୍କୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି | ପୋଲିସ ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ତଥା ବାଲ୍ୟ ବିବାହ ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଫେରାର ହୋଇଥିବା ବରକୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *