ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ହେଲା ପ୍ରେମ, ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ କଲା ହତ୍ୟା, ନିଜେ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ମାମଲା

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ନାଗପୁରରେ ୨୨ ବର୍ଷୀୟ ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ପରିବାର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଦେଲେ | ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପରେ ଯୁବକଜଣକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ଏହି ମାମଲାଟି ନାଗପୁରର ଅଟେ | ଏଠାରେ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ମୋମିନପୁରାରେ ରହୁଥିବା ମୋଇନ ଖାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ଯେ ସେ ଛୁରୀ ଭୁସି ନିଜ ପ୍ରେମିକା ଗୁଞ୍ଜନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଦେଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ଗୁଞ୍ଜନଙ୍କ ୭୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଜେଜେମା ପ୍ରମିଳା ମାରୋତି ଧ୍ରୁବେଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟା କରିଦେଲେ | ମୋଇନ ଖାନ ଏହା ପରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସାନଭାଇ ଯଶଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ସୂଚନାନୁଯାୟୀ ଏହି ସମସ୍ତ ହତ୍ୟା ଗୁରୁବାର ଦିନ ନାଗପୁରର ହଜାରିପହାଡ଼ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ଘରେ କରାଯାଇଥିଲା |

ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତର ପରୀକ୍ଷା ପରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ମୋଇନ ଖାନଙ୍କ ଶବ ମାନକପୁର ଅଞ୍ଚଳର ରେଳ ଟ୍ରାକ ପାଖରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଗଲା | ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ଯେ ମୋଇନ ଖାନ ଟ୍ରେନ ସାମ୍ନାରେ ଡେଇଁପଡି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଏଠାରେ ପୋଲିସ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗୁଞ୍ଜନ ଏବଂ ମୋଇନଙ୍କ ଦେଖା ଗତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ହୋଇଥିଲା | ମୋଇନ ଗୁଞ୍ଜନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଗୁଞ୍ଜନଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି |

Google

ତେବେ ପରେ ଯେତେବେଳେ ଗୁଞ୍ଜନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ଦୁହେଁ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଗୁଞ୍ଜନଙ୍କୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଶେଷ କରିବାକୁ କହିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କଠାରୁ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ମଧ୍ୟ ନେଇଗଲେ | ଏହି ମାମଲାରେ ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡ ସଂହିତାର ଧାରା ୩୦୨ (ହତ୍ୟା) ଅନୁଯାୟୀ କେସ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି |

କିଛି ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ମୋଇନ, ଗୁଞ୍ଜନଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଏଠାରେ ସେ ଗୁଞ୍ଜନଙ୍କ ଜେଜେମା ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଇଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଗୁଞ୍ଜାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଏହା ଉପରେ ଗୁଞ୍ଜନଙ୍କ ଜେଜେମା’ ମୋଇନଙ୍କୁ ଏପରି କରିବାରେ ଅଟକାଇଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭରୁ ଝଗଡା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ସମୟରେ ମୋଇନ ଖାନ ଛୁରୀ ଭୁସି ପ୍ରଥମେ ଝିଅଟିକୁ ମାରିଦେଲା ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କ ଜେଜେମା ଏବଂ ଭାଇଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *