କବାଟ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଥିଲେ CID ର ଦୟା, ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜି କ’ଣ କରୁଛନ୍ତି ଦୟା ?

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଦୟାନନ୍ଦ ଶେଟ୍ଟୀ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ନିଜର ୫୧ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି | ଦିଲଜଲେ, ଜାନି ଗଦ୍ଦାର, ରନୱେ ଏବଂ ସିଙ୍ଗହମ ରିଟର୍ନ ଭଳି ଫିଲ୍ମଗୁଡିକରେ ଅଂଶ ରହିଥିବା ଦୟାନନ୍ଦ ଶେଟ୍ଟୀ ଟିଭି ଶୋ CID ରୁ ସର୍ବାଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ମିଳିଥିଲା | ସୋନୀ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଟେଲିଭିଜନରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବାକୁଥିବା ଏହି ଶୋରେ ଦୟାନନ୍ଦ ଶେଟ୍ଟୀ ଦୟା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ |

୧୯୯୮ ମସିହାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ଶୋ ଦୟାନନ୍ଦ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଶୋ ଥିଲା ଏବଂ ଏଥିରେ ସେ ୨୦୦୫ମସିହା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାମ କରିଥିଲେ | ଶୋରେ ଦୟାଙ୍କ କବାଟ ଭାଙ୍ଗିବା ଶୈଳୀ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଶୋର ସବୁଠାରୁ ସ୍ମରଣୀୟ ଏବଂ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଦୃଶ୍ୟ ଏବଂ ଡାଇଲଗଗୁଡିକରେ ଗୋଟିଏ ଥିଲା ଦୟାଙ୍କ କବାଟ ଭାଙ୍ଗିବା ସିନ |

Google

ଯେତେବେଳେ ଦୟାଙ୍କୁ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେତେ କବାଟ CID ରେ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି, ତେବେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ” ଏହାର ତ ମୁଁ କୌଣସି ରେକର୍ଡ ରଖି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହା ଗିନିଜ ବୁକରେ ରହିବା ଉଚିତ | ମୁଁ କବାଟ ୧୯୯୮ ମସିହାରୁ ଭାଙ୍ଗି ଆସିଛି | ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲୁ, ସେତେବେଳେ ଏକ କ୍ରମ ତିଆରି ହେଲା ଯେଉଁଥିରେ ଗେଟ ବନ୍ଦ ଥିଲେ ମତେ କବାଟ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ କୁହାଯାଉଥିଲା |

” ଏହି ଜିନିଷ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ କ୍ଲିକ କରିଲା | କବାଟ ଆହୁରି ଅଧିକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗନ୍ତି | ଫ୍ରେଡି ମଧ୍ୟ କବାଟ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଜଣାନାହିଁ କ’ଣ ପାଇଁ ପବ୍ଲିକକୁ ଦୟାଙ୍କ କବାଟ ଭାଙ୍ଗିବା ସିନ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ |” ଦୟାନନ୍ଦ CID ପରେ ଗୁଟୁର ଗୁ, ଅଦାଲତ ଏବଂ CIF ପରି ଶୋରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ୨୦୧୯ ମସିହା ପରଠାରୁ ତାଙ୍କର କୌଣସି ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଆସିନାହିଁ |

ଦୟାନନ୍ଦ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଯେଉଁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ତାଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଶୋକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ଏହା ଯେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ସେ MX ପ୍ଲେୟାରର ଏକ କ୍ରାଇମ ଥ୍ରୀଲର ୱେବ ସିରିଜରେ କାମ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରନ୍ତି | ତେବେ ଏ କଥାର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା ହେବା ବର୍ତ୍ତମାନ ବାକି ଅଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *