ଝିଅଟି କ୍ୟାନ୍ସରର ବାହାନା କରି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଧୋକାଦେଇ ନେଇ ଗଲା ୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, ନଣ୍ଡା ହୋଇ ଉଠାଇଥିବା ଏକ ଫୋଟରୁ ଖୋଲିଗଲା ସମସ୍ତ ଠକେଇ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଆଜିର ସମୟରେ ଠକେଇ ମାମଲା ଏତେ ବଢିଯାଇଛି ଯେ ଲୋକମାନେ କାହା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି | ଲୋଭୀ ଲୋକ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ କରି ନିଜର ସ୍ୱାର୍ଥ ବାହାର କରନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ ଆଜି ଲୋକମାନେ ପ୍ରକୃତ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ଘୃଣା କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ ଠକେଇର ଏପରି ମାମଲା ଇଂଲଣ୍ଡରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଇଂଲଣ୍ଡର ଚେଶାୟରରେ ରହୁଥିବା ଟୋନି ଷ୍ଟାଣ୍ଡେନ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ନିଜକୁ କ୍ୟାନ୍ସର ହୋଇଛି ବୋଲି କହି ଠକିଛନ୍ତି | ସେ କ୍ୟାନ୍ସର ନାମରେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଠ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ସେହି ଟଙ୍କାରେ ନିଜର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ବିବାହର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଏହି ଠକେଇର କୌଣସି ସୂଚନା ପାଇନଥିଲେ | ମହିଳା ଜଣକ ଏହି ଠକେଇକୁ ଏପରିଭାବେ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜର କେଶ ମଧ୍ୟ କାଟି ଦେଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ମହିଳା ଜଣକ ଏପରି ଏକ ଭୁଲ କରିବସିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କର ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଯାଇଥିଲା | ଏକ ଫୋଟରୁ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ମିଛ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଗଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ମହିଳାଙ୍କର ଜେଲ ଯିବା ସମୟ ଆସିଯାଇଛି | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବୁ ଯେ କିପରି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବୋକା ବନାଇ ମହିଳା ରଚିଥିଲେ ସମସ୍ତ ଖେଳ |

ଟୋନି ସବୁବେଳେ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ତାଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନ ଥିଲା ଫିଲ୍ମଗୁଡିକ ପରି ବିବାହ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ନଥିଲା | ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବା ପାଇଁ ଟୋନି ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କଲେ |

Google

ଟୋନି ନିଜର ଇନଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କଲେ | ଏଥିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ କ୍ୟାନ୍ସର ହୋଇଛି | ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଚିକିତ୍ସା କରା ନ ଯାଏ ତେବେ ସେ ମାତ୍ର ୨ ମାସର ଅତିଥି ହୋଇ ରହିବେ | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଟ୍ୟୁମର ହୋଇଗଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶରୀରର ଅଙ୍ଗ ବିଫଳ ହେବାକୁ ଲାଗିଛି |

ଏହାପରେ ସେ ଇନଷ୍ଟା ଆପରେ ନିଜ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ବିନା ମେକଅପରେ କିଛି ଫଟୋ ଛାଡିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଅସୁସ୍ଥ ବୋଲି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ନିଜ ସାଙ୍ଗର ଏପରି ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଟୋନିଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ |

କିଛି ସମୟରେ ହିଁ ଟୋନିଙ୍କ କ୍ୟାନ୍ସର ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଆଠ ଲକ୍ଷ ତିରିଶ ହଜାର ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ଜମା କରାଯାଇଥିଲା | ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଫସାଇବା ପାଇଁ ଟୋନି ନିଜର କେଶ କାଟି ଦେଇଥିଲେ | ଯେପରି ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଲାଗିବ ଯେ ସେ ଟଙ୍କାରେ ନିଜର କିମୋ କରୁଛନ୍ତି |

କ୍ୟାନ୍ସର ପାଣ୍ଠିରେ ଜମା ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କାକୁ ନେଇ ଟୋନି ନିଜର ୫୨ ବର୍ଷିୟ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହିତ ଧୂମଧାମରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନ ପରି ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଦମ୍ପତି ତୁର୍କୀ ଚାଲିଗଲେ | ସେଠାରୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଟୋନିଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ହେଲା |

Google

ଏହାର କିଛି ସମୟ ପରେ ଟୋନି ଇନଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜର କରୋନା ପଜିଟିଭ ଆସିଛି ବୋଲି ସେୟାର କଲେ | ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଆହୁରି ଅଧିକ ସନ୍ଦେହ ହେଲା | ସେମାନେ କ୍ୟାନ୍ସର ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଟୋନିଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ବାହାର କଲେ ଏବଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଠକେଇ ବାହାରକୁ ଆସିଲା |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଟୋନିଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତାର ଆରୋପ ଲଗାଉଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ସେ ପ୍ରତାରଣା ଏବଂ ଧୋକା ଦେଇଥିବାର ଆରୋପ ଲଗାଇ କେସ କରିଛନ୍ତି | ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାରୁ ଟୋନିଙ୍କୁ ନିଜର ଏହି ଠକେଇ ପାଇଁ ଜେଲର ପବନ ମଧ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *