ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ସୁନ୍ଦର ଓ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରୋଫାଇଲ ମହିଳାକୁ, ପ୍ରଥମେ ଧନୀ ପୁଅ ଓ ଝିଅଙ୍କ ସହ କରୁଥିଲା ଫ୍ରେଣ୍ଡସିପ ,ତାପରେ ଲଗାଉଥିଲା ଏମିତି କାମରେ,ପୋଲିସ୍ ୨ ମାସ ହେଲାଣି ଖୋଜୁଥିଲା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଛତିଶଗଡ଼ର ପୋଲିସ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଓ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରୋଫାଇଲର ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି। ଯିଏ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ରାଇପୁର ଯାଉଥିଲେ। ଦୁର୍ଗ-ଭିଲାଇ ଠାରୁ ମୁମ୍ବାଇ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ବିଭିନ୍ନ ନାମରେ ଜିମ୍, ପବ୍ ଏବଂ ଝିଅମାନଙ୍କ ହୋଷ୍ଟେଲକୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଏବଂ କୋକିନ୍ ଯୋଗାଉଥିଲେ।

ମୁମ୍ବାଇ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥିଲା ଏହି ଝିଅଟିର ସମ୍ପର୍କ:-

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଝିଅଟିର ନାମ ପ୍ରୀତ କୋର ନିରଂକାରୀ ଅଟେ। ଯାହାକୁ ଭିଲାଇ ପୋଲିସ ବୁଧବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ। ଦୁହେଁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଦୁର୍ଗ-ଭିଲାଇରରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିଲେ। ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଏବଂ ପ୍ରୀତ ରାଜଦାନୀଙ୍କ ସମେତ ରାଜ୍ୟର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସହରରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ। ତାଙ୍କର ମୁମ୍ବାଇ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା।

Google

ପୋଲିସ ଦୁଇ ମାସ ଧରି ଖୋଜାଖୋଜି କରୁଥିଲା:-

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦିଆଯାଇଛିଯେ, ମୁମ୍ବାଇର ଡ୍ରଗ୍ସ ତସ୍କରଙ୍କ ସହ କାରବାର କରୁଥିଲା। ଏହା ପରେ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଛତିଶଗଡର ଅନେକ ସହରରେ କୋକିନ ଯୋଗାଉଥିଲା। ପୋଲିସକୁ ପ୍ରିତ ଏବଂ ହର୍ଷଙ୍କ ବିଷୟରେ କ୍ଲୂ ଡ୍ରଗ୍ସ ପ୍ୟାଡଲର ରାଇଡେନଙ୍କ ଫୋନରୁ ମିଲିଥିଲା। ରାଇଡେନ ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବେପାରୀ ଅଟନ୍ତି। ପ୍ରାୟ ଦୁଇମାସ ଧରି ପୋଲିସ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ।

ଧନୀ ଝିଅ ଏବଂ ଧନୀ ପୁଅମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିଥିଲେ:-

ପ୍ରିତ୍ ପ୍ରାୟତ ଧନୀ ଝିଅମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରଥମେ ବନ୍ଧୁତା କରୁଥିଲେ। ତା’ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରୋଫାଇଲର ପାର୍ଟୀକୁ ଯାଉଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଭଲ ବନ୍ଧୁତା ହେଇଯାଉଥିଲା ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଏବଂ କୋକିନ୍ ଯୋଗାଇ ଦେଉଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାଙ୍କର ଫେସବୁକ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ଧନୀ ପୁଅ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ। ଯାହାଙ୍କୁ ସେ ନିଶାର କାରବାର କରୁଥିଲେ। ଏହିପରି ପ୍ରୀତ ଅନେକ ଝିଅଙ୍କ ଜୀବନକୁ ନଷ୍ଟ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଦେଖିବାକୁ ରୂପରେ ଯେତିକି ସୁନ୍ଦର, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସେତିକି ଖରାପ ଅଟେ।

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *