ଇସ୍ରାଏଲ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦାବି, ପୃଥିବୀପୃଷ୍ଠରେ ରହିଛନ୍ତି ଏଲିଏନ୍ସ, ଟ୍ରମ୍ପ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ରହସ୍ୟ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ଇସ୍ରାଏଲର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସ୍ପେସ ଅଧିକାରୀ ଏଲିଏନ୍ସକୁ ନେଇ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି | ଗତ ତିରିଶ ବର୍ଷ ଧରି ଇସ୍ରାଏଲର ସ୍ପେସ ସିକ୍ୟୁରିଟି ପ୍ରୋଗ୍ରାମର ହେଡ଼ ତଥା ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଜେନେରାଲ ହାଏମ ଇଶେଦଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଏଲିଏନ୍ସ ରହିଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ପୃଥିବୀପୃଷ୍ଠରେ ମଧ୍ୟ ରହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ ଆମେରିକା ଏବଂ ଇସ୍ରାଏଲର ସମ୍ପର୍କରେ ରହିଛନ୍ତି |

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଲିଏନ୍ସମାନେ ନିଜର ଅସ୍ତିତ୍ୱ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏଥିପାଇଁ ଖୁଲାସା କରୁନାହାନ୍ତି କାରଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଲାଗୁଛି ଯେ ଲୋକମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହିପରି ଖୁଲାସା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନାହାନ୍ତି | ହାଏମ ଇସ୍ରାଏଲର Yediot Aharonot କୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦାବି କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ଏଲିଏନ୍ସମାନଙ୍କ ରହସ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଠିକ ସମୟରେ ଗାଲେକ୍ଟିକ ଫେଡରେଶନର ଏଲିଏନ୍ସମାନେ ଅଟକାଇଥିଲେ |

Google

ଗାଲେକ୍ଟିକ ଫେଡେରେସନ ପରି ଆମେରିକାର ଏଲିଏନ୍ସଙ୍କ ସହ ଗୁପ୍ତ ଚୁକ୍ତି ରହିଛି ଏବଂ ଏହି ଚୁକ୍ତିନାମା ଚାଲିଥିବାରୁ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରେ ଏକ ଅଣ୍ଡରଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ତିଆରି କରାଯାଇଛି ଯାହା ଆମେରିକାର ମହାକାଶଚାରୀ ଏବଂ କିଛି ଏଲିଏନ୍ସ ରହିଛନ୍ତି | ଇଶେଦଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଟ୍ରମ୍ପ ଥରେ ଏଲିଇନ୍ସଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଘୋଷଣା କରିବାକୁ ହିଁ ଯାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଏଲିଏନ୍ସ ପବ୍ଲିକରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି | ସେମାନେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ମାନବ ସଭ୍ୟତା ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡ, ମହାକାଶଯାନ ଏବଂ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡ ସହିତ ଜଡିତ ଜଟିଳ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଝିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ନିଜର ଅସ୍ଥିତ୍ୱ ସହିତ ଆବିଷ୍କୃତ ରହସ୍ୟକୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖିଦେବେ |

Google

ଇଶେଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେରିକା ସରକାର ଏବଂ ଏଲିଏନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚୁକ୍ତିନାମା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଏଲିଏନ୍ସମାନେ ପୃଥିବୀ ଉପରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରୟୋଗ କରିଥାନ୍ତି | ମାନବ ସଭ୍ୟତା ପରି ଏହି ଏଲିଏନ୍ସମାନେ ମଧ୍ୟ ରିସର୍ଚ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡର ଗଭୀର ରହସ୍ୟ ଏବଂ କୋଣ-କୋଣକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାମରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଆମର ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ ରହିଛି |

Google

ଇଶେଦ ଏହା ଆଦ୍ୟ କହିଥିଲା ଯେ ଯଦି ସେ ଏହି କଥା ଆଜିଠାରୁ ୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କହିଥାନ୍ତା ତେବେ ତାକୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଇଥାନ୍ତା | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏସବୁ ବଦଳିବ | ଇଶେଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଯେଉଁଠାରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ କଥା ରଖିଛନ୍ତି, ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ପାଗଳ ବୋଲି କହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାକୁ ଖାତିର କରୁନାହାନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ହଜାଇବା ପାଇଁ କିଛି ନାହିଁ |

୨୦୧୧ ମସିହାରେ ଯେତେବେଳେ ଇଶେଦ ଅବସର ନେଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଯୋଗଦାନକୁ ଦେଖି ଇସ୍ରାଏଲର ମିଡ଼ିଆ ତାଙ୍କୁ ଫାଦର ଅଫ ଇସ୍ରାଏଲ ସାଟେଲାଇଟ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ | ନିଜ ପଦରୁ ହଟିବାପରେ ସେ ନିଜର ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ସେହି ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଉପରେ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁ ରହସ୍ୟମୟୀ ଏବଂ କୌତୂହଳୀପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ, ତାହା ହେଉଛି ଏଲିଏନ୍ସ |

Google

ଜେରୁଷେଲମ ପୋଷ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ବିଚାରକୁ ଏକ ପୁସ୍ତକର ଆକାର ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି | ଦ ୟୁନିଭର୍ସ ବିୟଣ୍ଡ ଦ ହରିଜନ ନାମକ ଏହି ପୁସ୍ତକରେ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ ବୁଝାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି ଯେ କିପରି ଏହି ଏଲିଏନ୍ସ ରହିଥିବାରୁ ଆମ ପୃଥିବୀ ଉପରେ ନ୍ୟୁକ୍ଲିୟର ଦୁର୍ଘଟଣା ହେବାରୁ ବଞ୍ଚାଇପାରିଛି | ସେ ନିଜର ଏହି ପୁସ୍ତକରେ ଏଲିଏନ୍ସର ପ୍ରକୃତି, ତାର ଅସ୍ତିତ୍ୱ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା କେତେକ ଥିଓରୀ ଦେଇଛନ୍ତି |

Google

ଇସ୍ରାଏଲର ସ୍ପେସ ଏଜେନ୍ସି ଏକ ଭବିଷ୍ୟତ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି | ଏହାପୂର୍ବରୁ ଇସ୍ରାଏଲ ଏପ୍ରିଲରେ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି ପ୍ରାଇଭେଟ ଫଣ୍ଡିଙ୍ଗ ରୋବୋଟିକ କ୍ରାଫ୍ଟ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ମିଶନ ଫେଲ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏହାପୂର୍ବରୁ କେବଳ ଆମେରିକା, ଚୀନ ଏବଂ ପୂର୍ବତନ ସୋଭିଏତ ୟୁନିଅନ ଚନ୍ଦ୍ରରେ ଏକ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ଲଣ୍ଡିଙ୍ଗ କରିପାରିଥିଲା | ଇଶେଦ ହୁଏତ ଏହା ଦାବି କରିଥିବେ ଯେ ଆମେରିକାର ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଜ୍ଞମାନେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରେ ଏଲିଇନ୍ସଙ୍କ ସହିତ ଅଣ୍ଡରଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ବେସରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସତ୍ୟ ଏହା ଯେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଦେଶ ମଧ୍ୟ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରେ କୌଣସି ମଣିଷର ଲଣ୍ଡିଙ୍ଗ କରାଇ ପାରିନାହାନ୍ତି | ତେବେ ଆମେରିକା ଏବଂ ଚୀନ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଉପରେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *