ଦୁଇଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଧରି ଲୁଟ କରିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଡକାୟତ, କିନ୍ତୁ ଓଲଟା ହୋଇଗଲା ପ୍ଲାନ,ନଜର ପକାନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା ଉପରେ

ଜଣେ ଡକାୟତ ଲୁଟ କରିବାକୁ ପ୍ଲାନ କରିଥିଲା | ସେ ଲୁଟ ପାଇଁ ସବୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଡକାୟତି କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କଲା, ସେତେବେଳେ ଏହି ଡକାୟତି ଘଟଣା ସେହି ଅପରାଧୀଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧାର କାରଣ ପାଲଟିଥିଲା | ଘଟଣା ଘଟାଇଥିବା ଡକାୟତର ଚାଲାକି ଏପରି ଓଲଟି ପଡିଥିଲା ଯେ ତା ଜୀବନ ଉପରେ ବିପଦ ଆସିଯାଇଥିଲା | ପିସ୍ତଲ ଧରି ଆସିଥିବା ଡକାୟତ, ଯିଏ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା, ନା ସେ କେବଳ ନିଜ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇ ପଳାଇଥିଲା ବରଂ ନିଜ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ରକୁ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଛାଡି ପଳାଇଥିଲା | ଏହି ଘଟଣା ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ ମଧ୍ୟ କଏଦ ହୋଇଯାଇଛି |

ଏହି ଘଟଣା ପଞ୍ଜାବର ମୋଗା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି | ବାସ୍ତବରେ, ମୋଗାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଲା | ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟେ ଦୋକାନ ଭିତରେ ତିନି ଜଣ ଲୋକ ବସିଥିବାର ଦେଖା ଯାଉଛି | ଗୋଟେ କୋଣରେ ଜଣେ ମହିଳା ବସିଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ କୋଣରେ ନୀଳ ଟୋପି ପିନ୍ଧିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି | ସେଇ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଧଳା ରଙ୍ଗର ପଗଡି ପିନ୍ଧି ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଦୋକାନର ମାଲିକ କୁଳବନ୍ତ ବସିଛନ୍ତି | କୁଳବନ୍ତ ଟୋପି ପିନ୍ଧିଥିବା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

Google

ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଚାଲିଥିଲା ​​ଯେ ହାତରେ ପିସ୍ତଲ ଧରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଦୋକାନର କାଉଣ୍ଟରର ସେହି ଆଡକୁ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ମାଲିକ କୁଳବନ୍ତ ବସିଥାନ୍ତି | ସେ କାଉଣ୍ଟରର ଅପର ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଆସି ବସିଥିଲେ ଏବଂ ହାତରେ ବେସବଲ ବ୍ୟାଟ ଧରିଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ବ୍ୟାଟରେ ହିଁ କୁଳବନ୍ତ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଅନେକଥର ସେହି ଟୋପି ପିନ୍ଧିଥିବା ଡକାୟତଙ୍କ ଉପରେ ମାଡ ବର୍ଷା କରୁଥିଲେ |

ଅଚାନକ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣ ହେବା କାରଣରୁ ସେହି ଡକାୟତ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇନଥିଲା ଏବଂ ସେ ଯେମିତି ବି ହେଉ ନିଜ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଯାଉ ଯାଉ ସେ କୁଳବନ୍ତଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲା | ଯାହାହେଉ ସେ ଗୁଳି କୁଳବନ୍ତଙ୍କ ଦେହରେ ବାଜିନଥିଲା | ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ନିଜ ପିସ୍ତଲକୁ ମଧ୍ୟ ଛାଡି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା |

ଲୁଟ ହେବାର ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା |କୁଳବନ୍ତଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବହୁତ ବୁଝାଇବାକୁ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ମାନି ନଥିଲା ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ଦୋକାନକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଲୁଟେରାକୁ ହିଁ ବାଡେଇଥିଲେ |

ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଥିବା ଡକାୟତଙ୍କ ଫୁଟେଜ ସାହାଯ୍ୟରେ ପୋଲିସ ଡକାୟତକୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ପୋଲିସ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ଯେ କଣ ଏହି ଘଟଣାରେ ଡକାୟତଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି କି ନାହିଁ |

ମୋଗା ଥାନାର ଡିଏସପି ବୃଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଭୁଲର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ଅସଫଳ କରିବାରେ ଦୋକାନ ମାଲିକ ଯେଉଁ ସାହସ ଦେଖାଇଛନ୍ତି, ସେ ସମସ୍ତଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରଶଂସନୀୟ ଅଟନ୍ତି | ତେବେ କୁଳବନ୍ତ ତ ନିଜ ଦୋକାନକୁ ବଞ୍ଚାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେହି ଡକାୟତଙ୍କୁ କୁଳବନ୍ତ ଏପରି ଶିକ୍ଷା ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ସେ ବୋଧହୁଏ ସାରା ଜୀବନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମନେରଖିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *