ଭଉଣୀ ସହିତ କଥା ହେବାକୁ ମନା କରିଥିବାରୁ ଭାଇଙ୍କୁ କରାଗଲା ହତ୍ୟା, ୮ ଘଣ୍ଟାରେ ପରେ ..ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ଗୋରଖପୁର ପୋଲିସ ସୋମବାର ଦିନ ଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ସମାଧାନ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ମାତ୍ର ୮ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଗିରଫ କରି ଜେଲକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛି | ଯୁବକଜଣକ ଭଉଣୀ ସହିତ ଅସଦାଚରଣକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଭଉଣୀ ସହିତ ଫୋନରେ କଥା ହେବାକୁ ମନା କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନି ନଥିଲେ | ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଯୁବତୀଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ ଏବଂ ତାପରେ ହତ୍ୟା କରି ଶବକୁ ପୋଖରୀରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା |

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ସିକ୍ରି ଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ବରୋହି ଗାଁରେ ରବିବାର ଦିନ ସକାଳେ ଏକ ପୋଖରୀରେ ୨୫ ବର୍ଷିୟ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଛି | ଯାହାର ପରିଚୟ ପଡୋଶୀ ଗାଁ ଅବରାରୁପର ବାସିନ୍ଦା ସୁରଜିତ ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିଲା | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସୁରଜିତ ଡିସେମ୍ବର ୫ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ ଟାରେ ଘରୁ ବାହାରିଥିଲେ, ତାପରଠାରୁ ସେ ଘରକୁ ଫେରି ନଥିଲେ | ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ନାନା ରାମ ପ୍ରଗଟ ନିଖୋଜ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଥାନାରେ କହିଥିଲେ |

Google

ମାତ୍ର ୮ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ :-

ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସନ୍ଦେହ ଆଧାରରେ ମୋବାଇଲର CDR (କଲ ଡିଟେଲ ରେକର୍ଡିଂ)କୁ ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା | ଏହା ପରେ ସିକ୍ରି ଗଞ୍ଜର ବରୋହି ଗ୍ରାମରେ ରହୁଥିବା ଦୀପେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଡାକନାମ ସିଣ୍ଟୁଙ୍କ ଉପରେ ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲା | ତା’ପରେ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଯେ ସେ ସୁରଜିତଙ୍କ ଭଉଣୀ ସହିତ ୪୫ ଦିନରେ ୩୬୪ ଥର କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ ଆଧାରରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୀପେନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ କଠୋର ଭାବରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ହତ୍ୟା କରିଥିବାର ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲା |

Google

ସେ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମୃତକ ସୁରଜିତଙ୍କ ଭଉଣୀ ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ କଥା ହେବାର ସୂଚନା ମୃତକ ସୁରଜିତଙ୍କୁ ଜଣାପଡିଲା, ତେବେ ସେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ | ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ଦୀପେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ |ଶନିବାର ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୀପେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ସୁରଜିତଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଫୋନ କରି ଡାକିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *