ବିଲଡରଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ପଟି ନଥିଲେ କୌଣସି ଝିଅ, ସିଙ୍ଗଲ ରହିବା ବଦଳରେ ଧୁମଧାମରେ କଲେ ଗୋଟିଏ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ କଣ୍ଢେଇକୁ ବିବାହ,ପଢନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ଭଲ ପାଇବାରେ ମଣିଷ କୋୖଣସି ସମ୍ପର୍କ ଦେଖେନି। ଆଜି ଯାଏ ଭଲ ପାଇବାରେ ଜାତି-ଅଜାତିକୁ ଭୁଲିଯିବାର ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ଓ ବୟସରେ ଥିବା ବ୍ୟବଧାନ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଥିବେ। କିନ୍ତୁ କାଜାଖସ୍ତାନରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହୃଦୟ ଏକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଡଲ ଉପରେ ଆସି ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେଇ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପ୍ରେମୀ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ବାହାଘରଟି କୋୖଣସି ଥଟ୍ଟା ନଥିଲା। ବାହାଘର ପୁରା ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ହୋଇଥିଲା। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଅନେକ ଅତିଥି ଏହି ବିବାହର ସାକ୍ଷୀ ହୋଇଥିଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବୁ, ଏମାନଙ୍କ ଅନନ୍ୟ ଲଭଷ୍ଟୋରୀ ଏବଂ ବିବାହ ସମାରୋହ ଫଟୋ ବିଷୟରେ…

ଏହି ଅଜବ ବିବାହର ମାମଲାଟି କାଜାଖସ୍ତାନରେ ହୋଇଛି। ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହୃଦୟ ଏକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଡଲ୍ ଉପରେ ଆସି ଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ପ୍ରଥମେ ଡଲ୍ ସହିତ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ, ତା’ପରେ ବହୁତ ଧୁମଧାମରେ ଡଲ ସହିତ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ।

Google

ମାର୍ଗୋ ହେଉଛି ଏକ ସିନ୍ଥେଟିକ୍ ସେକ୍ସ ଡଲ୍। ୟୁରୀ ପ୍ରଥମେ ମାର୍ଗୋ ସହିତ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ରିଙ୍ଗ ସମାରୋହ ଏବଂ ଚୁମ୍ବନ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଲୋକମାନେ ଏହା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଅନୁଭବ କଲେଯେ, ୟୁରୀର ଏହି ପାଗଳାମି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଶେଷ ହେବ।

Google

ୟୁରୀଙ୍କ ମନରେ ମାର୍ଗୋଙ୍କ ଯାଦୁ ଦ୍ୱାରା ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥିଲା।ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାର କିଛି ସମୟ ପରେ, ୟୁରୀ ମାର୍ଗୋଙ୍କୁ ପୁରା ରିତିରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ୟୁରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ମାର୍ଗୋଙ୍କ ସୋନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା।

Google

ଏହି ବିବାହରେ ଡଜନେ ଅତିଥି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ, ୟୁରୀ ମାର୍ଗୋ ସହିତ ସାତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଶପଥ ନେଇଥିଲେ। ଏହା ସହିତ ସେ ମାର୍ଗୋଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ଓ ୟୁରୀଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ସେହି ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

Google

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୟୁରୀଙ୍କର ଦୁଇଟି ଆକାଉଣ୍ଟ ଅଛି। ଉଭୟଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଫୋଲର୍ଷ ଅଛନ୍ତି। ୟୁରୀ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ବଡି ବିଲଡର୍। କିନ୍ତୁ ମାର୍ଗୋ ଏକ ସେକ୍ସ ଡଲ୍। କିନ୍ତୁ ୟୁରୀ ଜଣେ ମଣିଷ ଭାବରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ସେ ଡଲକୁ।

Google

ୟୁରୀ ଡଲଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବିବାହର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଉଭୟ ଏକାଠି ନାଚିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ସେ ଏହି ଅଜବ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଘଟିଛି। ଏହି ଉତ୍ସବ ଆହୁରି ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଚାଲିବ‌।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *