PPE କିଟ ପିନ୍ଧିଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ନର୍ସଙ୍କ ମୃତଦେହ, ସ୍ୱାମୀ ବାହାରିଲା ହତ୍ୟାକାରୀ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ବଡୋଦରାରେ ରବିବାର ସକାଳେ ସେତେବେଳେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ବ୍ୟାପିଗଲା ଯେତେବେଳେ ଗୋତ୍ରି ସିଭିଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ନର୍ସଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା, ମୃତକା ଏହି ସମୟରେ ଏକ ପିପିଈ କିଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ବାସ୍ତବରେ, ବଡୋଦରାର ନୂଆ ଭିଆଇପି ରୋଡରେ ଅବସ୍ଥିତ ଗୋତ୍ରି ସିଭିଲ ହସ୍ପିଟାଲର ନର୍ସଙ୍କ ତାଙ୍କ ଶିକ୍ଷକ ସ୍ୱାମୀ ଦ୍ୱାରା ହତ୍ୟା କରି ଶବକୁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣା ବୋଲି ନାଟକ କରିଥିଲେ |

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଆଜବା ରୋଡରେ କମଲା ନଗର ପୋଖରୀ ନିକଟରେ ଅମରଦୀପ ସୋସାଇଟିରେ ରହୁଥିବା ଏବଂ କରଉଲିବାଗ ମେଣ୍ଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ କାମ କରୁଥିବା ଶିଳ୍ପା ଜୟଶ ପଟେଲ ନାମକ ୩୯ ବର୍ଷିୟ ନର୍ସଙ୍କୁ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କୋଭିଡ -୧୯ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡେପୁଟେସନକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା | ସେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ସାତଟା ସମୟରେ ଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ନ୍ୟୁ ଭିଆଇପି ରୋଡରେ ବୈକୁଣ୍ଠ ସୋସାଇଟିରୁ ସାଇ ଦୀପ ସୋସାଇଟି ଏବଂ ଜଣାଶୁଣା ରାସ୍ତାରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା |

Google

ପୋଲିସ ନର୍ସଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ହାତରେ ଓ ପେଟରେ ରକ୍ତ ଦାଗ ଦେଖାଯାଉଥିବାରୁ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲା | ଏହା ଉପରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି କଠିନ ପଦାର୍ଥ ମାରି ତାଙ୍କ ହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା କହିଥିଲେ | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ମଧ୍ୟ ଚାଲିଥିଲା | ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ମୃତଦେହକୁ ସ୍କୁଟର ନିକଟରେ ଫିଙ୍ଗି ସେ କାରରେ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ |

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ସେ ଜୟଶଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ମୃତଦେହ ମିଳିଛି | ତା’ପରେ ଜୟଶ ନାଟକ କରିଥିଲେ ଏବଂ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଜୟଶ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବର୍ଷ ହେବ ଝଗଡା ହେଉଥିଲା | ଶିଳ୍ପା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ |

ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ହତ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ମାରପିଟ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା | ଜୟଶ କାରରେ ରଖିଥିବା ପ୍ଲାଷ୍ଟିକର କୌଣସି କଠିନ ଜିନିଷକୁ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ମାରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଗଳା ଦବାଇ ଦେଇଥିଲେ | ଜୟଶ ଦୁର୍ଘଟଣା ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ ପ୍ଲାନ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଧରାପଡିଥିଲେ | ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିନେଇଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *