କ୍ଲାସ ରୁମରେ ବାହାଘର, ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ଓ ସିନ୍ଦୁର ନେଇ ଆସିଥିଲେ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର, କଲେଜରେ ହିଁ ଛାତ୍ରୀ ସହ କଲେ ବିବାହ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ସ୍କୁଲ ଓ କଲେଜ ଶିକ୍ଷାର ମନ୍ଦିର ହୋଇଥାଏ, ଯେଉଁଠାରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠ ପଢିବା ସହିତ ଜୀବନରେ ବଞ୍ଚିବାକୁ ସଂସ୍କାର ମଧ୍ୟ ଶିଖିଥାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କଲାଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ନାବାଳିକ ପୁଅ-ଝିଅ ମିଶି କ୍ଲାସ ରୁମରେ ହିଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ |

ବାସ୍ତବରେ, ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଏହି ଘଟଣା ପୂର୍ବୀ ଗୋଦାବରୀ ଜିଲ୍ଲାର ରାଜାମହେନ୍ଦ୍ରଭରମରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ଜୁନିୟର କଲେଜର ଅଟେ | ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ନାବାଳକ ବାଳକ କ୍ଲାସ ରୁମରେ ନିଜ ସହିତ ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ନେଇ ଆସିଥିଲେ | ସେହିପରି ଝିଅଟି ନିଜ ସାଥିରେ ସିନ୍ଦୁର ଆଣିଥିଲା ​​| ପ୍ରଥମେ ପୁଅଟି ଝିଅକୁ ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ପିନ୍ଧାଇ ପରେ ଝିଅ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ପିନ୍ଧାଇ ବିବାହ କରିଥିଲା |

Google

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନାବାଳକ ପୁଅ ଓ ଝିଅର ବିବାହର ଭିଡିଓ ତୀବ୍ର ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଏକ କେସ ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି | ଏହାସହିତ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛି, ଯିଏକି ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ କରିଛି | ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଏହି ବିବାହ ଆଇନଗତ ନୁହେଁ |

ପୋଲିସ ପୁଅ ଓ ଝିଅକୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ କାଉନ୍ସେଲିଂ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା | ଉଭୟ ଇଣ୍ଟରମିଡିଅଟ ପଢୁଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ସେମାନେ ସହପାଠୀ ଅଟନ୍ତି | ଏହି ମାମଲା ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ମହିଳା ଆୟୋଗ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛି | ଆୟୋଗ ପୋଲିସକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଝିଅକୁ ରହିବା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ସ୍ଥାନ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଉ | ଏହାସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁରକ୍ଷା ନିଶ୍ଚିତ ହେବା ଉଚିତ |

ବିବାହ କରିଥିବା ଛାତ୍ର ଓ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କଲେଜ ପ୍ରଶାସନ ବାହାର କରିଦେଇଛି | ଏହା ସହିତ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ସାର୍ଟିଫିକେଟ ମଧ୍ୟ ଜାରି କରାଯାଇଛି | ସେହିପରି ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ମହିଳା ଆୟୋଗର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବସିରେଡି ପଝା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଝିଅର ବାପାମା ତାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଫେରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଉ ନାହାଁନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଝିଅକୁ ଗୋଟିଏ ଷ୍ଟପ ସେଣ୍ଟରରେ କାଉନ୍ସେଲିଂ ନିମନ୍ତେ ନିଆଯାଇଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *