ନିଜ ଭଉଣୀ କଲେ ନିଜର ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କୁ ବିବାହ, ସୁହାଗରାତି ଦିନ କଲେ ଘଟାଇଲେ ଭୟଙ୍କର କାଣ୍ଡ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ନିକଟରେ ଆଗ୍ରାରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ପ୍ରକାଶ ଆସିଛି। ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହିପରି କାହାଣୀଗୁଡିକ କେବଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ହିଁ ଦେଖିଥିବେ। ସୂଚନାନୁସାରେ, ଦୁଇ ପ୍ରକୃତ ଭାଇ ଦୁଇ ପ୍ରକୃତ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଉଭୟ କନ୍ୟା ସୁହାଗ ରାତି ପୂର୍ବରୁ ଶୌଚ ବାହାନା କରି ଫିଲ୍ମ ଶୈଳୀରେ ଘରୁ ଅଳଙ୍କାର ନେଇ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ।

କନ୍ୟାକୁ ଖୋଜାଗଲା କିନ୍ତୁ କୋଣସି ସୂତ୍ର ମିଳିଲା ନାହିଁ। ଉଭୟ କନ୍ୟା ବିଦା ହୋଇ ବାହା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଫରେରା ଗାଆଁ ଶ୍ଵଶୁର ଘରକୁ ଆସିଲେ। ଆସିବାର ତିନି ଘଣ୍ଟା ପରେ ଫେରାର ହେବାରେ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଓ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଗଲା

Google

ଗୁରୁବାର ଦିନ ବାହା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଫରେରା ଗାଁର ଦୁଇ ପ୍ରକୃତ ଭାଇଙ୍କ ବାହାଘର ସୋନଭଦ୍ରଙ୍କ ‌ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରାୟ ରାତି ୧୧ଟାରେ ବିବାହ ରୀତିନୀତି ସମାପ୍ତ ହେଲା ଏବଂ ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ବିଦାୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବିବାହ ବଦଳରେ ବରର ଭାଇ ମଧ୍ୟ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ରାତି ପ୍ରାୟ ଗୋଟାଏ ବେଳେ ଉଭୟ ଶାଶୁଘର ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଓ ସେ ଶୌଚାଳୟ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ଶାଶୁ ଉଭୟ ବୋହୂଙ୍କୁ ନେଇ ଚାଷ ଜମିକୁ ଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଜଣେ କନ୍ୟା ନିଜ କଳସରେ ଆଣିଥିବା ପାଣିକୁ ପକାଇଦେଲେ।

ଶାଶୁଙ୍କ ପାଣି ଆଣିବା ବାହାନାରେ ସେଠାରୁ ପଠାଇଦେଲେ।ଶାଶୁ ଯେତେବେଳେ ପାଣି ନେଇ ପହଞ୍ଚିଲେ କନ୍ୟା ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେ ଡରିଗଲେ ଓ ତାଙ୍କୁ ଲାଗିଲାକି କନ୍ୟା ସହିତ କିଛି ହୋଇଗଲା। ସେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଲେ। ପରିବାର ଲୋକ ଗାଆଁ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମିଶି କନ୍ୟାଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିପଡିଲେ। କିନ୍ତୁ କିଛି ଲାଭ ମିଳିଲା ନାହିଁ। କନ୍ୟା ନିଜର ଗହଣା ନିଜ ସାଥୀରେ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ତାପରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ ହୋଇଗଲା କି କନ୍ୟା ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଯାଇଛନ୍ତି।

ସୂତ୍ର ମୁତାବିକ କନ୍ୟା ସେଠାରେ ଯିବେ ବୋଲି ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ଗାଆଁ ବାହାରେ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଗାଡ଼ି ଥିଲା। ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଜଣାଥିଲା କି କିଛି ଗଡ଼ଗଡ଼ ହୋଇପାରେ। ସେ ସୋନଭଦ୍ରର ଯେକୋୖଣସି ଜିଲ୍ଲାରୁ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଦୁଇଜଣ ବର ଓ ତାଙ୍କର ଘର ଲୋକ ବହୁତ ଚିନ୍ତାରେ ଥିଲେ। ବାପା ପୁଅମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ। ଯାହାଦ୍ବାରା ସେମାନଙ୍କର ଘର ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ। କିନ୍ତୁ ପୁଅର ମୁଣ୍ଡରେ ସହରା ବାନ୍ଧିବାର ତିନି ଘଣ୍ଟା ପରେ କନ୍ୟା ଫେରାର ହୋଇଯିବା ବାପାଙ୍କର ସ୍ବପ୍ନକୁ ଭାଙ୍ଗିଦେଲା।

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *