ବର୍ଗର ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେବାରୁ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ବୁକ କଲେ ହେଲିକପ୍ଟର, ୩୬୨ କିମି ଦୂର ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଜଣେ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବର୍ଗର ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା | ପାଖରେ ଥିବା କୌଣସି ବର୍ଗର ଦୋକାନ ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିନଥିଲା | ଏହା ପରେ ସେ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ହେଲିକପ୍ଟର ବୁକ କଲେ ଏବଂ ମ୍ୟାକଡୋନାଲ୍ଡ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ |

କେବଳ ବର୍ଗର ଖାଇବା ପାଇଁ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ହେଲିକପ୍ଟରରେ ଉଡିଥିବା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ଭିକ୍ଟର ମାର୍ଟିନୋଭ | ଏହି ଘଟଣା ରୁଷର ଅଟେ | ଭିକ୍ଟର ପ୍ରାଇଭେଟ ୟାଟର ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଛନ୍ତି |

Google

ମ୍ୟାକଡି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ କୋଟିପତି ଭିକ୍ଟର ପ୍ରାୟ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ହେଲିକପ୍ଟର ଯୋଗେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଦେଲେ | ଗାର୍ଲଫ୍ରେନ୍ଡଙ୍କୁ ସାଥିରେ ନେଇ ସେ ହେଲିକପ୍ଟରରେ ବର୍ଗର ଖାଇବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ |

ବାସ୍ତବରେ ୩୩ ବର୍ଷୀୟ ଭିକ୍ଟର କ୍ରିମିୟାରେ ଛୁଟି ମନାଉଥିଲେ, ଯେଉଁ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ମ୍ୟାକଡିର ବର୍ଗର ଖାଇବାକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ସେ କ୍ରିମିୟାରୁ କ୍ରାସନୋଡ଼ରକୁ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ | ହେଲିକପ୍ଟର ଯୋଗେ ଉଡି ସେ ପ୍ରାୟ ୩୬୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ମ୍ୟାକଡି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ |

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଭିକ୍ଟର ବିଗ ମ୍ୟାକ, ଫରାସୀ ତରକାରୀ, ମିଲକ ଶୋକ ଇତ୍ୟାଦି ଅର୍ଡର କଲେ | ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ବିଲ ପ୍ରାୟ ୪,୮୫୯ ଟଙ୍କା ଆସିଲା | ସେହିପରି ହେଲିକପ୍ଟର ଭଡାରେ ଦେଇଥିବା କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ କେବେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ବୁକିଂ ଆସି ନଥିଲା, ଯେବେକି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି କେବଳ ବର୍ଗର ଖାଇବାପାଇଁ ହେଲିକପ୍ଟରରେ ଉଡି ଯାଇଥିବ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *