ବାହାଘରର ୯ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ କଲେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ମେହେନ୍ଦି ଜାଗାରେ ରକ୍ତରେ ରଚିଗଲା ବରର ହାତ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଗୁଜୁରାଟରେ ଏକ ଏପରି ହୃଦୟ ଥରାଇଲା ଭଳି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକୁ ଜାଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଭୁସି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ସେହିପରି ମୃତକ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଝିଅକୁ ଆଘାତ କରି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଖସି ପଳାଇଥିଲେ | ଘଟଣା ପରଠାରୁ ସେହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଯାଇଥିଲା |

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଭୟଙ୍କର ଘଟଣା ବଡଦରା ଜିଲ୍ଲାର ନସବାଡି ସହରରେ ଘଟିଥିଲା ​​| ଯେଉଁଠାରେ ଶିକ୍ଷକ ମେରାମଣ ପିଠିଆ ଶିକ୍ଷକ ଭରତ ପିଠିଆଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ଭରତଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ପ୍ରଥମେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା, ଏହାପରେ ମେରାମଣ ଭରତଙ୍କ ପେଟରେ ଛୁରୀ ଭୁସି ଦେଇଥିଲେ | ପୀଡିତା ଜଣକ ରକ୍ତରେ ଜୁଡୁବୁଡୁ ହୋଇ ଚିତ୍କାର କରି ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୃତକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଝିଅ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା | ଖୁସିର କଥା ଯେ ପୋଡେଶୀମାନେ ଆସିବାପରେ ସେ ଖସି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଦୁଇ ମା ଓ ଝିଅଙ୍କର ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଗଲା |

Google

ସୂଚନାନୁସାରେ, ମୃତକ ମେରାମଣ ପିଠିଆ ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭରତଙ୍କ ଘର ପରସ୍ପର ମୁହାଁମୁହିଁରେ ରହିଥିଲା | ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା | ମୃତକ ବ୍ୟକ୍ତି ରାମଦେବନଗର ସୋସାଇଟିର ଲିଣ୍ଡା ମଡେଲ ସ୍କୁଲର ଶିକ୍ଷକ ଥିଲେ, ସେହିପରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ମଧ୍ୟ ସହରର କଲମ୍ବୋ ସ୍କୁଲର ଶିକ୍ଷକ ଥିଲେ |

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭରତଙ୍କର ଏହି ମାସ ଡିସେମ୍ବର ୯ ତାରିଖରେ ବାହାଘର ହେବାକୁ ଥିଲା | ଯାହାର ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରାଯାଇଥିଲା, ଏପରିକି ବାହାଘରର କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ବଣ୍ଟା ଯାଇ ସାରିଥିଲା | ହତ୍ୟାକାରୀ ସବୁ ଜିନିଷ କିଣିସାରିଥିଲେ | ସେହିପରି କିଛି ଅତିଥି ମଧ୍ୟ ଆସି ସାରିଥିଲେ |

ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ନେଇ ପଡୋଶୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକୃତରେ କେଉଁ କଥା ଉପରେ ମେରାମଣ ଭରତଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେବେ ବି ଝଗଡା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନଥିଲା | ବାହାଘର ହେବାର ଚାରି ଏକ ସପ୍ତାହ ପରେ ଶାହନାଇ ବାଜିବାର ଥିଲା, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେଠାରେ ଶୋକ ଚାଲିଛି |

ପୋଲିସ ଟିମ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟିମ ଗଠନ କରିଛି | ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ପରେ ହିଁ ଜଣାପଡିବ ଯେ ସେ ମେରାମଣଙ୍କୁ କେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି |

ଗୁଜୁରାଟର ସୁରଟ ଜିଲ୍ଲାର ବାବେନ ସହରରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଏକ ହୃଦୟ ଥରାଇଲା ଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ଲିଭ-ଇନ‌ରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା |କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମୃତକ ମହିଳା ଗତ ତିନିଦିନ ହେବ ନିଖୋଜ ଥିଲେ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ପୋଲିସକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ହେବାର ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ | ପୋଲିସର ଯାଞ୍ଚରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ହିଁ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଶବକୁ କ୍ଷେତରେ ପୋତି ଦେଇଥିଲା | ପୋଲିସ ମୃତକଙ୍କ ପରିଚୟ ରଶ୍ମୀ ରୂପରେ କରିଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *