ବସରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମିଳିଲା ନୋଟ ଭରି ରହିଥିବା କୃଷକଙ୍କ ବ୍ୟାଗ, ଫେରାଇ ଦେଇ ତିଆରି କରିଥିଲେ ଏକ ଉଦାହରଣ

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ବେତୁଲରେ ସଚ୍ଚୋଟତାର ଏପରି ଏକ ଉଦାହରଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ​​ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏକ ଲକ୍ଷ କୋଡ଼ିଏ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ଭର୍ତ୍ତି ଏକ ବ୍ୟାଗ ମିଳିଲା, ଯାହାକୁ ଯୁବତୀ ଜଣକ ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିଲା | ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଯେଉଁ କୃଷକଙ୍କ ଟଙ୍କା ଥିଲା, ତାଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଦେଇଥିଲେ |

ଆପଣ ସଚ୍ଚୋଟତାର କେବଳ ଉଦାହରଣ ଶୁଣିଥିବେ ଏବଂ ଦେଖିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀ ରୀତାଙ୍କ ସଚ୍ଚୋଟତାରେ ଉଦାହରଣର ଉପରେ ରହିଥିଲେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ରୀତାଙ୍କ କବାଟକୁ ଠକ ଠକ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ରୀତା ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଦିଅନ୍ତି | ଏହି ମାମଲା ହେଉଛି ଟଙ୍କା ଭରା ଚାଷୀଙ୍କ ବ୍ୟାଗକୁ ପୋଲିସକୁ ଫେରାଇବା |

Google

ବିରୁଲ ବଜାରର ବାସିନ୍ଦା କୃଷକ ରାଜା ରମେଶ ସାହୁ ନିଜ କୋବି ଫସଲକୁ ଭୋପାଳରେ ବିକ୍ରି କରିବା ପରେ ଫେରୁଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଏହି ବ୍ୟାଗ, ବୈଷ୍ଣବୀ ବସରେ ଛାଡି ଆସିଥିଲେ | ବସରେ ଆଗକୁ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ପୋହର ବାସିନ୍ଦା ରୀତାଙ୍କୁ ଏହି ବ୍ୟାଗ ମିଳିଥିଲା, ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ସେଥିରେ ଏକ ଲକ୍ଷ ବାଇଶି ହଜାର ଟଙ୍କା ଥିବାର ସେ ଦେଖିଲେ |

ରୀତା ନିଜର ସଚ୍ଚୋଟତାର ପରିଚୟ ଦେଇ ବ୍ୟାଗକୁ ସାଇଖେଡା ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିଲେ | ବସ ବାଲାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କୃଷକ ରାଜା ସାହୁଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଏହି ଟଙ୍କା ଭରା ବ୍ୟାଗକୁ ଦେଇଥିଲେ |

ସାଇଖେଡା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଧିକାରୀ ରତ୍ନାକର ହିଙ୍ଗୱେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରୀତାଙ୍କ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ | ରୀତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଭୁଲରେ ୪୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଆସି ଯାଇଥିଲା, ଯାହା ସେ ପ୍ରକୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଫେରାଇ ସଚ୍ଚୋଟତାର ଏକ ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିସାରିଛନ୍ତି | ଥାନା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପୋଲିସ ଏହାର ସୂଚନା ନିଜ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଦେବାବେଳେ ଯୁବତୀ ରୀତା ପାବାରଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *