ଫେସବୁକ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଉପରେ ଯୁବତୀ ଲଗାଇଲେ ବଳତ୍କାରର ଆରୋପ, CCTV ଫୁଟେଜ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ଥିଲା ପୁରା ଘଟଣା

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଅମରୋହାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ନିଜ ଫେସବୁକ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଯୁବକଙ୍କ ଉପରେ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି |ଯୁବତୀଙ୍କ ଆରୋପ ଏହା ଯେ ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାପାଇଁ ଏକ ହୋଟେଲକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ପୀଡିତା ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମକଦ୍ଦମା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ପୁରା ଘଟଣାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି |

ମାମଲା ଅମରୋହା ଜିଲ୍ଲାର ଶିଳ୍ପ ସହର ଗଜରୋୖଲାର ଅଟେ | ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ସେଠାର ଏକ ପାରାଡାଇଜ ହୋଟେଲରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ସହିତ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ | ଯୁବତୀ ଜଣକ ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ଯାହା ଉପରେ ପୋଲିସ ଏକ ମକଦ୍ଦମା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି | ଏବେ ପୋଲିସ ହୋଟେଲର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ଖୋଜୁଛି | ସେହି ଆଧାରରେ ଆଗକୁ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

Google

ମୁରାଦାବାଦ ଜିଲ୍ଲାର ରହୁଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ଦୋସ୍ତି ଫେସବୁକରେ ଅଲଗା ଜିଲ୍ଲାର ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା | ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା | ଏହି କଥାବାର୍ତ୍ତା ପରେ ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହେଲା | ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଯୁବକ ଦେଖା କରିବାପାଇଁ ଶିଳ୍ପ ସହର ଗଜରୋୖଲା ଡାକିଥିଲେ | ଯୁବତୀ ତାଙ୍କ ଡ଼କାଇବା ଉପରେ ଗଜରୋୖଲା ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ସେହି ହୋଟେଲରେ ଯୁବକ ଜଣକ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ |

ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ମକଦ୍ଦମା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ଅମରୋହାର ଅପର ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ଅଜୟ ପ୍ରତାପ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗଜରୋୖଲା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ମାମଲା ଅଟେ | ଯୁବତୀ ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଅଲଗା ଅଲଗା ଜିଲ୍ଲାର ଅଟନ୍ତି | ଯୁବତୀ ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଗଜରୋୖଲାର ଏକ ହୋଟେଲରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଗଜରୋୖଲା ଥାନାରେ ମକଦ୍ଦମା ପଞ୍ଜିକରଣ କରାଯାଇଛି | ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *