ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା : ପ୍ରେମିକର ବାହାଘରରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ପ୍ରେମିକା କାଟିଦେଲା ବୋହୂର ଚୁଟି, ଆଖିରେ ଲଗାଇଦେଲା ଫେବିକ୍ୟୁଇକ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ବିହାରର ନାଳନ୍ଦାରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ଝିଅ ନିଜ ପ୍ରେମିକର ଧୋକାରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ଏପରି କାମ କଲା ଯାହା ଲୋକମାନେ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ସେହି ଝିଅ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ପ୍ରେମିକର ନବବଧୂର ଚୁଟି କାଟିଦେଲା ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ବୋହୂର ଆଖିରେ ଫେବିକ୍ୟୁଇକ ଲଗାଇଦେଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ବୋହୂକୁ ଖୁବ ବାଡ଼େଇଥିଲା |

ନାଳନ୍ଦାରେ ଏହି ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି | ମାମଲାର ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏବଂ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଝିଅ ଏବଂ ଏହି ପୁଅର ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସେ ଡିସେମ୍ବର ୧ ତାରିଖରେ ଶେଖପୁରା ଜିଲ୍ଲାର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଝିଅ ସହିତ ବାହାଘର ହୋଇଥିଲେ |

Google

ପ୍ରେମିକଙ୍କ ବାହାଘର ଖବର ପାଇଁ ପ୍ରେମିକା ଏତେ ରାଗିଗଲା ଯେ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ସେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲା |ସେଠାରେ ବୋହୂ ଶୋଇଥିବା ସମୟରେ ବୋହୂର ଚୁଟି କାଟିଦେଲେ ଏବଂ ଫେବିକ୍ୟୁଇକକୁ ଆଖିରେ ଲଗାଇଦେଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ବୋହୂକୁ ବହୁତ ବାଡେଇଥିଲେ | ସେ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଚିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଉଠିପଡ଼ିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଧରିଥିଲେ |

ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ହେପାଜତକୁ ନେଇଯାଇଛି | ସେହିପରି ବୋହୂକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସରିଫ ସଦର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି | ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଛି |

ଏହି ଘଟଣା ଭାଗନବିଗହା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ମୋରା ତାଲାବ ଗାଁର ଅଟେ | ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବାମାତ୍ରେ ହିଁ ଡିଏସପି ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ମାମଲା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ନେଇଥିଲେ | ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଗାଁରେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *