ସାଙ୍ଗର ୧୩ ବର୍ଷୀୟ ଭଉଣୀକୁ ମଦ ପିଆଇବା ପରେ କଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଦୁଇଜଣ ଗିରଫ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କାନପୁରରେ ଜଣେ ୧୩ ବର୍ଷୀୟ ବାଳିକାକୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିଲା | ଝିଅଟିକୁ ତାର ଭାଇର ସାଙ୍ଗ ଫୋନ କରି କଫିସପକୁ ଡାକିଥିଲା | ସେଠାରୁ ସେ ଝିଅଟିକୁ ନିଜ ଫ୍ଲାଟକୁ ନେଇଗଲା | ସେଠାରେ ଝିଅଟିକୁ ମଦ ପିଆଇଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ​​| ଘଟଣା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ | ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରରେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏବଂ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ମାମଲାର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା | ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ନାବାଳିକାକୁ ମେଡିକାଲ କରିବା ପରେ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିନେଇଛି |

କାଜିଖେଡାରେ ରହୁଥିବା ୧୩ ବର୍ଷୀୟ ନିରୀହ ଝିଅଟିକୁ ଜଣାନଥିଲା ଯେ ଭାଇର ସାଙ୍ଗ ତାର ଭାଗ୍ୟ ସହିତ ଖେଳିବେ | ଝିଅଟି କହିଥିଲା ଯେ ଶନିବାର ଦିନ ଭାଇଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସାହିଲ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଏକ କଫିସପକୁ ଡାକିଥିଲେ | ସେଠାରୁ ସାହିଲ ଝିଅଟିକୁ ନେଇ ନିଜ ଫ୍ଲାଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଝିଅଟିକୁ ସେ ଛଳନା କରି ମଦ ପିଆଇ ଦେଇଥିଲେ | ମଦ୍ୟପାନ କରିବା ଝିଅଟିର ହୋସ ନଥିଲା | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ |

Google

ସେପଟେ ଝିଅଟି ହଠାତ ଘରୁ ଅଦୃଶ୍ୟ ହେବା ପରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା ଘାରିଥିଲା | ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଝିଅଟିର କୌଣସି ଖବର ମିଳିପାରୁ ନଥିଲା | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଥାନାରେ ନିଖୋଜ ଝିଅକୁ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ସେହିପରି ରବିବାର ଦିନ ଝିଅଟି ଖରାପ ଅବସ୍ଥାରେ ନିଜ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ଝିଅଟି ଘରଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ସହ ଘଟିଥିବା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାଇଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସାହିଲ ନିଜର ତିନି ସାଙ୍ଗ ରାହୁଲ ସୋନକର, ଭି.କେ ରାଜପୁତ ଏବଂ ମିଥୁନଙ୍କ ସହ ମିଶି ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ କୋଠରୀରେ ଛାଡି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ |

ପୀଡିତା ଝିଅର କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ମାମଲା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଝିଅର ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟ ପାଇବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ରାହୁଲ ଏବଂ ମିଥୁନଙ୍କୁ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା | ଏସପି ସିଟି ରାଜକୁମାର ଅଗ୍ରୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଛି | ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋକ୍ସ ଆକ୍ଟରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରୁଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *