ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କରେ ବାଧା ଦେଉଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ, ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କଲା ବେଇମାନ ସ୍ୱାମୀ , ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମଥୁରାର ଥାନା ସଦର ପୋଲିସ ୧୬ ଦିନ ପୂର୍ବେ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲାକୁ ନେଇ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି | ମହିଳାଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି | ପୋଲିସ ହତ୍ୟାରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିବା ଛୁରୀ ଓ ଦଉଡି ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି | ପୋଲିସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ କୋଟି କୋଟି ମୂଲ୍ୟର ସମ୍ପତ୍ତି ଜବତ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ୱାମୀ ହିଁ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଦଉଡ଼ିରେ ବାନ୍ଧି ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ |

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନାମ ଚରଣ ସିଂ ଅଟେ | ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏବଂ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ହତ୍ୟାର ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲେ | ଏସପି ସିଟି ଉଦୟ ଶଙ୍କର ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚରଣ ସିଂ ଥାନା ସଦର ବଜାର ଅଞ୍ଚଳର ଔରଙ୍ଗାବାଦର ଶକ୍ତି ଧାମ କଲୋନୀରେ ରହୁଥିଲେ | ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମାୟାବତୀଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ |

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସ୍ତ୍ରୀ ନଭେମ୍ବର ୧୨ ତାରିଖରେ ବଜାରକୁ ପନିପରିବା କିଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରୁ ସେ ହଠାତ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ନଭେମ୍ବର ୧୮ତାରିଖରେ ମହିଳାଙ୍କ ଶବ ଏଟିବି ନଗରର ସମ୍ମୁଖରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା | ମଥୁରା ପୋଲିସର ତୀବ୍ର ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଯେ ସ୍ୱାମୀ ଚରଣ ସିଂ ହିଁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦଉଡିରେ ଗଳା ଦବାଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଶବକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ |

Google

ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଚରଣ ସିଂଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିନେଇଛି | ପଚରାଉଚରାରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଯେ ଚରଣ ସିଂ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ରଖିଥିଲେ | ଏସପି ସିଟି ଉଦୟ ଶଙ୍କର ସିଂଙ୍କ କହିବା କଥା ହେଉଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି | ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ହତ୍ୟାରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିବା ଦଉଡି ଓ ଛୁରୀ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା କାରଣରୁ ମଝିରୁ ହଟାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରିଚାଲିଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *