ବାପା କଲା ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା, ବୋହୂ କହିଲେ-ଶ୍ୱଶୁର କରୁଥିଲା ମୋ ସହ ଖରାପ କାମ,ସ୍ୱାମୀ କରିଥିଲେ ବିରୋଧ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଜଣେ ବାପା ନିଜ ପୁଅକୁ ହିଁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଦେଇଛନ୍ତି | ବୋହୂ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଶ୍ୱଶୁର ମୋ ସହ ଖରାପ କାମ କରୁଥିଲା | ଏହି କଥା ଯେତେବେଳେ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଜଣାପଡିଲା, ତେଣୁ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଏହି କଥା ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ଶ୍ୱଶୁର ଏହିପରି ଘଟଣା ଘଟାଇଥିଲେ | ସେହିପରି ଏହି ଘଟଣା ପରଠାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ଏହି ଘଟଣା ମଝୋଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ହନୁମାନ ନଗରର ଅଟେ |

ଡ୍ୟୁଟିରୁ ଫେରିଥିବା ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଶୁଣାଯାଇଥିଲା ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ :-

ହନୁମାନ ନାଗରର ବାସିନ୍ଦା ବିରେନ୍ଦ୍ର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ବୋହୂଙ୍କୁ ସହିତ ହିଁ ପ୍ରଥମେ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲା | ଏହା ପରେ ବଳାତ୍କାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ବୋହୂ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ କଳିଯୁଗ ବାପା ବୋହୂକୁ ଏକ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇ ଚୁପ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ, ବୋହୂ ଡ୍ୟୁଟିରୁ ଫେରିଥିବା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦୁଷ୍ୟନ୍ତଙ୍କୁ ସବୁକଥା କହିଦେଇଥିଲେ |

Google

ପୁଅ କଲା ବିରୋଧ, ତେଣୁ ଚଳାଇଲା ଗୁଳି :-

ଡ୍ୟୁଟିରୁ ଫେରିଥିବା ପୁଅ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ଏହି ଘଟଣାର ବିରୋଧ କରିଥିଲେ | ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ବାପା ନିଜ ପୁଅକୁ ମଧ୍ୟ ଚୁପ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପୁଅ ବାପାକୁ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ସୁଧାର ନ ଆଣିବାରୁ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନର ଧମକ ଦେଇଥିଲେ | ଯାହା ଉପରେ ଏହି କଳିଯୁଗର ବାପା ନିଜ ଲାଇସେନ୍ସପ୍ରାପ୍ତ ରିଭଲଭର ଦ୍ୱାରା ପୁଅ ଛାତିରେ ଗୁଳି କରିଥିଲେ ଏବଂ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ |

ପୋଲିସ କହିଛି ଏହି କଥା :-

ଗୁଳି ମାରିବା ସୂଚନା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପୋଲିସ ଆହତ ଦୁଷ୍ୟନ୍ତଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ | ଯେଉଁଠାରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା | ମୁରାଦାବାଦର ଏସପି ସିଟି ଅମିତ ଆନନ୍ଦଙ୍କ କହିବା କଥା ହେଉଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜା ଚାଲିଛି | ଯେତେବେଳେ ହତ୍ୟାକାରୀ ମିଳିଯିବ ସେହି ଆଧାରରେ ମାମଲା ମଧ୍ୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜି ଚାଲିଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *