ଜେଜେ ମା ର ସ୍ୱପ୍ନ ହେଲା ପୂରଣ,ହେଲିକେପ୍ଟରରେ ନେଇକି ଆସିଲେ ବୋହୂ,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କେମିତି ଥିଲା ଜେଜେ ମା ର ସ୍ୱପ୍ନ

ଜେଜେମା’ଙ୍କ ଇଚ୍ଛାରେ ଦୁଇ ନାତି ତାଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଏକ ନିଆରା କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଜେଜେମା’ଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ଯେ ବାହାଘର ପରେ ତାଙ୍କ ବୋହୂମାନେ ହେଲିକପ୍ଟରରେ ଘରକୁ ଆସିବେ, ତେଣୁ ଏହି ଇଚ୍ଛାକୁ ପୂରଣ କରିବାପାଇଁ ହେଲିକପ୍ଟରରେ ବୋହୂମାନେ ବାହାଘର ପରେ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଯେଉଁଠାରେ ହେଲିପ୍ୟାଡ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି ଘଟଣା ରାଜସ୍ଥାନର କୋଟା ଜିଲ୍ଲାର ଅଟେ |

କୋଟାରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏକ ପରିବାରରେ ବର-କନିଆଁଙ୍କ ପାଇଁ ହେଲିକପ୍ଟର ସାରଥୀ ପାଲଟିଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ବାହାଘର ସମାରୋହରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରୋଟୋକଲ ପାଳନ କରାଯାଉଛି | ସେହିପରି କୋଟାରେ ଜଣେ ଜେଜେମା’ଙ୍କ ଇଚ୍ଛା, ନାତିମାନଙ୍କ ବାହାଘରରେ ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡ଼ାଇଥିଲା |

Google

ଅଶୋକ ମାଲଭଙ୍କ ପରିବାରର ବାହାଘରରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଅଶୋକଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ପଙ୍କଜଙ୍କ ବାହାଘର ଭବାନିପୁରା ବାସିନ୍ଦା କୋମଲଙ୍କ ସହିତ ଏବଂ ସାନପୁଅ ଲଲିତଙ୍କ ବାହାଘର ଦୀପପୁରା ବାସିନ୍ଦା ରଶ୍ମୀତାଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା |

ଉଭୟ ବର-କନିଆଁଙ୍କ ବାହାଘର ପରେ ହେଲିକପ୍ଟର ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ଗାଁ ଦେବଲି ଆରବରେ ଓଲ୍ହାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ହେଲିପ୍ୟାଡ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା | ଯେପରି ମ୍ୟାରେଜ ଗାର୍ଡେନରେ ବାହାଘର ହେଲା, ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ଅସ୍ଥାୟୀ ରୂପରେ ହେଲିପ୍ୟାଡ ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା |

ଉଭୟ ବରଙ୍କ ବାପା ଅଶୋକ ମାଲବ ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କର ଓ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ଯେ ବୋହୂମାନଙ୍କୁ ହେଲିକପ୍ଟର ଦ୍ୱାରା ଘରକୁ ଅଣାଯିବ, ମା’ଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରାଯାଇଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *