ମାନବିକତାର ସବୁ ସୀମା ପାର : ବିବାହ ଉତ୍ସବକୁ ଆସିଥିବା ଯୁବକ କଲା ଚାରି ବର୍ଷର ଶିଶୁକୁ ବଳାତ୍କାର,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ରାଜସ୍ଥାନର ପାଲି ଜିଲ୍ଲାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ମାନବିକତାର ସବୁ ସୀମା ପାର କରିଦେଇଛି | ବିବାହ ଉତ୍ସବ ସମୟରେ ଚାରି ବର୍ଷର ଝିଅକୁ କାନ୍ଧରେ ବୋହି ନିଆଯାଇଥିଲା | ଜମି ପାଖକୁ ନେଇ ନିରୀହ ଶିଶୁ ସହିତ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲା | ଏହା ପରେ ନିରୀହ ଶିଶୁଟିକୁ ଉତ୍ସବର କିଛି ଦୂରରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ପଳାଇଗଲା | ନିରୀହ ଶିଶୁଟିର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପାଇଁ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି |

ପାଲି ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ଗାଁରେ କିଛି ଦିନ ଆଗରୁ ବିବାହ ଉତ୍ସବ ଚାଲିଥିଲା | ଏହି ଉତ୍ସବକୁ ସଦାଭାସ ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ଓମ୍ରାମ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ତାଙ୍କ ତିନି ପିଲାଙ୍କ ସହ ଯୋଗଦେବାକୁ ଆସିଥିଲେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ଚାରି ବର୍ଷର ଏକ ନିରୀହ ଶିଶୁ ଖେଳୁଥିଲା | ଓମ୍ରାମ ଝିଅକୁ ଚିପ୍ସ ଦେବାକୁ କହି ପ୍ରଲୋଭିତ କରିଥିଲା ଏବଂ ଉତ୍ସବରୁ ଝିଅଟିକୁ ନିଜ କାନ୍ଧରେ ରଖି ନିଜ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଗଲା | ସେ ଶିଶୁଟିକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ନିକଟରେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା |

Google

ଚାରି ବର୍ଷର ଝିଅ ସହିତ ବଳାତ୍କାର :-

ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ଦେଖାଗଲା ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ପରିବାର ଲୋକେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ପରିବାର ଲୋକେ ଝିଅଟିକୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ନେଇଯାଉଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ | କାରଣ ସେ ପରିଚିତ ଥିଲେ, ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିନଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କୁ ମିଳିନଥିଲା, ତେଣୁ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଫୋନ କରାଯାଇଥିଲା, ସେ କଲ ରିସିଭ କରିନଥିଲା | ଏହା ପରେ ଝିଅଟି ଉତ୍ସବ ହେଉଥିବା ସ୍ଥାନରୁ ଟିକିଏ ଦୂରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଖରାପ ଥିଲା | ପରିବାର ଲୋକେ ଝିଅଟିକୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ |

ସୂଚନା ପାଇବାମାତ୍ରେ ହିଁ ରାତିରେ ସଦର ଥାନା ପ୍ରଭାରୀ ପୋଲିସ ଟିମ ସହିତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ମହିଳା ଅତ୍ୟାଚାର ଏବଂ ଅନୁସନ୍ଧାନ ସେଲର ଡ଼ିଏସପି କରୁଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଓମାରାମ ନାୟକଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଓ ପୋକ୍ସ ଆକ୍ଟରେ ଗିରଫ କରିନେଇଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *