ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଆଉ ଏକ ଲଜ୍ୟାଜନକ ଘଟଣା : ୫ ବର୍ଷର ନୀରିହ ଝିଅକୁ ବ-ଳା-ତ୍କା-ର କରୁଥିଲା ଜଣେ ନାବାଳକ,ତା ପରେ…ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ମାମଲା

ରାଜସ୍ଥାନର ଚୁରୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ଜଣେ ୫ ବର୍ଷର ନିରୀହ ସହିତ ବଳାତ୍କାର କରିବାର ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଏହି ଘଟଣାଟି ଜଣେ ନାବାଳକ ବାଳକ ଦ୍ୱାରା ଘଟିଥିଲା | ପରିବାର ଲୋକମାନଙ୍କ ସ୍ତର ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ଏକ ମକଦ୍ଦମା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ନାବାଳକ ଆରୋପିକୁ ଗିରଫ କରି ନେଇଛି |

ଏହି ଘୃଣ୍ୟ ଘଟଣା ଚୁରୁର ସରଦାରସହରର ଅଟେ | ପୀଡିତାଙ୍କ ବାପା ପୋଲିସ ଠାରେ ଅଭିଯୋଗ ପଞ୍ଜିକରଣ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମଜୁରୀ କାମ କରିବାପାଇଁ ସକାଳ ୮ ଟା ସମୟରୁ ଘରୁ ବାହାରିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟାରେ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଅପରାହ୍ନରେ ସେ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଝିଅ ଘର ବାହାରେ ରାସ୍ତାରେ ଖେଳୁଥିଲା | ଏହି ସମୟରେ ପଡୋଶୀଙ୍କ ଏକ ପୁଅ ଝିଅକୁ ଉଠାଇ ନେଇ ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ନିଛାଟିଆ ଘରକୁ ନେଇ ଗଲା ଏବଂ ସେଠାରେ ତା ସହ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲା |

Google

ଘଟଣା ସମୟରେ ଝିଅଟି କାନ୍ଦୁଥିଲା | ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲା | ତାର ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ମା ଏବଂ ଜେଜେମା ଯେତେବେଳେ ନିଛାଟିଆ ଘରକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲେ ପୁଅଟି ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ବଳାତ୍କାର କରୁଥିଲା | ଝିଅଟିର ମା ଏବଂ ଜେଜେମାଙ୍କୁ ଦେଖି ପିଲାଟି ପଳାଇ ଗଲା | ସେତେବେଳେ ସେ ଏହି ଲଜ୍ଜାଜନକ କଥା କାହାକୁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଇ ନଥିଲେ | ପରେ ଯେତେବେଳେ ଶିଶୁଟିର ବାପା ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ସେତେବେଳେ ଯାଇ ଝିଅଟିର ମା ଓ ଜେଜେମା ପୁରା ଘଟଣା କହିଥିଲେ |

ଏସବୁ ଶୁଣି ଝିଅଟିର ବାପାଙ୍କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଲାଗିଥିଲା | ତା’ପରେ ସେମାନେ ତିନିଜଣ ମିଶି ପୀଡିତାଙ୍କ ସହ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଯେଉଁଠାରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ବାପା ଆରୋପି ବିରୋଧରେ ବଳାତ୍କାର କରିବାର ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ | ଡିଏସପି ଗିରିଧାରୀ ଲାଲ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମାମଲା ପଞ୍ଜୀକୃତ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ରାଜକୀୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଶିଶୁଟିକୁ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି |ସେହିପରି ଆରୋପି ନାବାଳକକୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାରେ ଆଗକୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଛି |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *