India vs Australia 1st ODI ମ୍ୟାଚକୁ LIVE ଦେଖିବାପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

India vs Australia 1st ODI Match LIVE Streaming: ଆଇସିସି ମେନ୍ସ କ୍ରିକେଟ ବିଶ୍ୱକପ ସୁପର ଲିଗର ନିଜର ଉଦଘାଟନୀ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତୀୟ ଟିମକୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭାରତରେ ୨୦୨୩ମସିହାରେ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ODI ବିଶ୍ୱକପର ଯୋଗ୍ୟତା ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଆଇସିସି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି ଯେ ଏହି ସୁପର ଲିଗ ସିରିଜରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ, କାରଣ ଆୟୋଜକ ହୋଇଥିବାରୁ ଭାରତୀୟ ଟିମ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସିଧାସଳଖ ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିସାରିଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭାରତ ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ନଭେମ୍ବର ୨୭ ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜ ଆୟୋଜକ କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ | ଦୁଇ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଖେଳାଯିବ | ଏହି ମ୍ୟାଚକୁ ଆପଣ କେଉଁଠାରେ ଲାଇଭ୍ ଦେଖିପାରିବେ ଏବଂ କେଉଁ ସମୟରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯିବ, ଏହା ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ତଥ୍ୟ ଜାଣନ୍ତୁ |

Google

କେବେ ଓ କେଉଁ ସମୟରେ ଖେଳାଯିବ ଭାରତ ବନାମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ ?

ଭାରତ ଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ ଶୁକ୍ରବାର (27 ନଭେମ୍ବର 2020) ଦିନ ଭାରତୀୟ ସମୟ ଅନୁଯାୟୀ ସକାଳ ୦୯:୧୦ ଠାରୁ ଖେଳାଯିବ |

କେଉଁଠାରେ ଖେଳାଯିବ India vs Australia 1st ODI Match ?

India vs Australia 1st ODI Match ସିଡନୀର ସିଡନୀ କ୍ରିକେଟ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ (SCG) ଠାରେ ଖେଳାଯିବ |

କେଉଁଠି ଦେଖିପାରିବେ Ind vs Aus 1st ODI ମ୍ୟାଚର ଲାଇଭ ଟେଲିକାଷ୍ଟ ?

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଓ ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ତିନି ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ODI ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚର ଲାଇଭ ଟେଲିକାଷ୍ଟକୁ ଆପଣ ସୋନି ସ୍ପୋର୍ଟସ ନେଟୱାର୍କରେ ଦେଖିପାରିବେ | ଇଂରାଜୀରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ଆପଣ SONY SIX ଏବଂ SONY TEN 1 କୁ ଯାଇପାରିବେ, ଯେପରି ହିନ୍ଦୀ ମନ୍ତବ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ SONY TEN 3 ରେ ଲାଇଭ ମ୍ୟାଚ ଦେଖିପାରିବେ | ଏହି ତିନୋଟି ଚ୍ୟାନେଲ HD ରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି |

କେଉଁଠାରେ ଦେଖିପାରିବେ India vs Australia 1st ODI ମ୍ୟାଚର ଲାଇଭ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ?

ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ହେବାକୁ ଥିବା ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚର Live Streaming କୁ ଆପଣ Sony LIV ଆପରେ ଦେଖିପାରିବେ |

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *